Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor megyünk vissza az iskolába?

Mikor megyünk vissza az iskolába?

Figyelt kérdés

2021. febr. 8. 09:19
A kérdező szavazást indított:
március 1
tavaszi szünet után (április 5 körül)
szeptemberben
37 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Október 10.
2021. febr. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Remélem igaza lesz az 1-es válaszolónak(:
2021. febr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

A haverom szerint ő február 30-án megyünk vissza. :)


Bár ő utálja a sulit.

2021. febr. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Mindenkit megnyugtatok: márciusban még biztosan online oktatás lesz. Ofőm mondta, és a tanárok ezt ugye előbb tudják, mert múltkor is egyik tanárom mondta hogy "na ugye döntöttek hogy nem mehetünk még vissza..", és csak utána volt a bejelentés.
2021. febr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

"mert múltkor is egyik tanárom mondta"


Hagyjuk mit pofáznak a tanárok, nem tudnak azok semmit csak találgatnak.

Nekem az összes tanárom egyként állította még ősszel hogy többet nem lesz távokt. Hát nem jött be.

Majd azt állították hogy jó lett, de januárban biztos vége.

Hát nem jött be.


Majd azt állították hogy kizárt hogy februárban is az legyen. Hát ez se jött be.

Találgatnak, aztán vak tyúk is talál szemet alapon vagy bejön vagy nem.

2021. febr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

#4 te meg hülye vagy, és elhiszed, hogy ők bármit is előbb tudnak meg. Gyakorlatilag ők is a hírekből értesülnek arról, hogy mi lesz. Semmit nem tudnak meg előbb. Eddig nem volt nagy kockázat egy tanár részéről, ha azt mondta, nem megyünk, hisz egyértelműen nem állt úgy a helyzet.

A remény hal meg utoljára, szóval még én is bízok a márciusban, de szerintem se megyünk már vissza tavaszi szünet előtt.

2021. febr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

VOlt olyan iskola, ahol még jan 11. előtt jan 7-én ebédet rendeltek januárra mondván hogy nyitunk....

aztán jött jan 8, és Gulyás pubi bejelentette hogy nem nyitunk...

na ennyit tudnak az iskolák.

2021. febr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudnak semmit előre a tanárok, ők is csak a hírekből értesülnek, leginkább csak spekulálnak. Szerintem max. az érettségizőket engedik vissza márciustól, a többieket nem.
2021. febr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%
Március 1 utánra szavaztam, de a tavaszi szünet utánit is esélyesnek tartom. Mindenképpen arra tippelek, hogy ebben a tanévben lesz még jelenléti oktatás a középsulikban.
2021. febr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!