Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan látod ezt a témát?

Hogyan látod ezt a témát?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék veletek az életről egy témát meg osztani mond el véleményed.


Az Örök életről ami a vallás szerint oda át van! Most örökkön-örökké, örök időkön át az URAT dicsőiteni nem lenne unalmas? Vagy örökké a pokolban égni? Na ezért jutottam erre hogy ez butaság. Ilyen nem létezik. Én úgy gondolom az ember halandónak lett teremtve. Persze a vallásosak szerint az ember örök életre lett teremtve csak elbukott az éden kertbe! Hülyeség. Örökké mit csinálnánk? Semmit ugye. Arra akarok ki térni ezzel hogy ez így tökéletes hogy megszületünk meghalunk. Csak az benne a hiba hogy nem mindegy mikor meg hogy hogyan élünk. Mert sok fiatal elmegy. Úgy lenne a tökéletes az élet ha legalább 85 évig élne mindenki és egészségben, szeretetben nem lenne gyűlölet az emberek kozott egymas irant. És jó módban, anyagi biztonságban.


2021. febr. 21. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nem az ember lett örök életre teremtve, hanem a lélek ami a fizikai test halála után is megmarad valamilyen formában. Én személy szerint az ujjászületés és a karma híve vagyok..szerintem sokkal logikusabb, mint amit a keresztények vagy a muzulmánok papolnak.
2021. febr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem odaát, hanem a fizikai létezésen felül. Majd megérted hogy működik halálod után.

Az örök létezésben nincs unalom, csak egység. Egységérzetben úszunk. Ez most is van, mert az az igazi valóság. Az örök egy villanás. Végtlen, állandó. Valamint ha nem így lenne, akkor sem lenne unalmas. A bölcs embereknek sme.unalmas egész nap meditálni, mert olyan érzéseket tapasztalnak, amik kitőltik a létezést, és nem éreznek unalmat. Abban a magasságban nincs unalom, caak pizitív érzések. Az unalom a 3. dimenzió sajátossága.

A pokol egy állapot, nem létezik úgy mint a mennyország, ami egy létállapot.

Az ember, az emberi elme haladnónak van teremtve, de ezen felülemelkedve, szellemé lényegülve már egyértelmű lesz a vég nelküli létezés természetessége.

2021. febr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!