Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki mikor repult ki a "csaladi...

Kerdesekkel teli kérdése:

Ki mikor repult ki a "csaladi feszekbol"? Hogyan ment az onallosag? Hogy kezdtetek hozza a nagybetus ELETHEZ?

Figyelt kérdés

2020. aug. 10. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Én 19 évesen, de én bántalmazó családban nőttem fel és az otthonról való menekülés és a kapcsolat megszakítása volt az egyetlen esélyem a normális életre.

Nem mondom, hogy könnyű volt, mert nagyon nehéz volt az első pár évben, napi 4 órákat aludtam és rengeteget tanultam és dolgoztam, így nem volt szabadidőm szórakozni. Viszont hasznomra vált és megérte, ma se tennék másképp.

2020. aug. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
24-évesen, az önállósággal nem volt gond, Hogy kezdtem hozzá? melót kerestem, utána a fizuból éltem egész eddig, most munkanélküli lettem, és melót se találok, most itt tartok.
2020. aug. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Koliba költöztem, mikor egyetemre mentem 19 évesen. Anyagilag ugyan nem voltam önálló, mert a szüleim pénzén éltem/élek, de minden más téren igen és ezt imádtam. A covid miatt márciusban kitettek, úgyhogy kénytelen voltam hazaköltözni, remélem lassan vége lesz már ennek a sz#rnak, mert már nagyon unom magam itthon.
2020. aug. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

18 evesen 2 evet meloztam kulfoldon, osszesporoltam egy videki haz arat, 21 evesen vegleg elkoltoztem a szuleimtol.

Pont akkor lett itthon melom is, 14 éve ugyanott dolgozom.

2020. aug. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez nagyon fokozatosan ment...


16 évesen bentlakásos gimibe mentem.

Onnan egyetemre, kollégiumban laktam, suli mellett elkezdtem dolgozni is. Közben felvettem a diákhitelt, ami persze gáz, de ezzel meg az ösztöndíjammal és a kis fizummal már tudtam anyagilag függetlenedni (mármint úgy, hogy a közben ugye maradtam a koleszban). Többször halasztottam, hogy közben külföldön dolgozzak, ami mondjuk anyagilag nem dobott sokat, mert au-pair voltam, viszont tanulhattam rendesen nyelvet és még tovább léptem a függetlenedéshez, önállósághoz. Egyetem után ott maradhattam abban a városban gyakornoknak, akkor is a koliban lakhattam még.

Onnan meg a párom lakásába mentem, összeköltöztünk, hitelt vettünk fel, házat vettünk, szóval mire házasságra és gyerekre került sor, addigra már nem volt ilyen, hogy na én most, x évesen elhagyom a szülői házat.

2020. aug. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

14 éves voltam, amikor középiskolai kollégiumba költöztem. Még 10 évet tanultam (évismétlés nélkül), mire államvizsgáztam. Nyomban házasodtam és kijelentkeztem a szülői házhoz tartozó állandó lakcímemről. Megkezdtük a közös életet, 55 éve élünk együtt. Köszönöm a Sorsnak, hogy eddig ilyen életem volt.

Ffi.

2020. aug. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!