Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tetszik egy osztálytársam,...

Tetszik egy osztálytársam, hogyan mondjam el neki? (Többi lent)

Figyelt kérdés

10. évfolyamos vagyok, Rendőrnek tanulok, tetszik egy osztálytársam, de nem vagyok nagyon beszédes/nyílt így nem sokat szoktunk beszélni az osztállyal. A lánnyal többet szoktunk beszélgetni, és bármilyen kérdése van általában hozzám fordul. Nyáron egy táborban volt pár percünk négyszemközt beszélni, de mivel tábor volt, így nem hívtam el randira, illetve nem mondtam el neki (bánom már). Idén már nem találkozok vele személyesen, de szeretnék vele összejönni, mert egyre jobban szeretem. Ötletetek, hogy hogyan mondjam el neki?


16/F



2019. dec. 22. 23:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
Odamész, elmondod. Ennyi
2019. dec. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ha nem beszélek velük sokat, akkor szerinted mit szólna? :/ Első olyan alkalom, amikor is bele szerettem rendesen valakibe.
2019. dec. 22. 23:35
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hívd el valahová :D Akár személyesen akár neten keresztül, ha személyesen nem érzed jónak. Ha minden kérdéssel hozzád fordul és sokat beszéltek akkor nem fogja váratlanul érni a felkérés. Gondolom vele nyitottabb vagy mint a többiekkel. Menjetek el sétálni, üljetek be valahová, beszélgessetek, járd körül, érdeklődj felőle, bókolj neki, utalgass finoman. Ha ügyesen csinálod, ki fog alakulni az az érzés a randi végére aminek kell és onnantól sima liba :D


Hajrá és sok sikert! :D

2019. dec. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
"Szia, lenne kedved valamikor meginni egy kávét?" Stb.
2019. dec. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen felé nyitottabb vagyok. Viszont nem tudom, hogy az gond-e, hogy ő sokat jár buliba, nekem pedig a buli nem a kedvenc szorakozásom, és inkább csak koncertekre járok el. Köszönöm az eddigi tippeket! :)
2019. dec. 23. 01:15
 6/16 A kérdező kommentje:
Ma kívántam neki békés karácsonyi ünnepeket, erre ő is visszaírt, majd küldött egy szívet. Szerintem felőle ez is egy jel lehet, úgyhogy elhívom valamerre még ma. :D
2019. dec. 23. 15:32
 7/16 anonim ***** válasza:
Hajrá hajrá :D Az hogy ő bulizósabb nem feltétlenül jelent gondot
2019. dec. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! Most így Karácsonyra ez lenne a legszebb ajándék.. :)
2019. dec. 23. 21:19
 9/16 A kérdező kommentje:
El hívtam, remélem belemegy. :D
2019. dec. 23. 21:22
 10/16 anonim ***** válasza:
nah mi lett? igent mondott a csaj?
2019. dec. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!