Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok ember ezeket a nőket...

Sok ember ezeket a nőket miért nem tekinti nőknek?

Figyelt kérdés

Az 50 pluszos nőket, a fogyatékosságal élő nőket, a kövér nőket, a szőrös nőket, a hajléktalan nőket és még biztosan folytatható a sor.

Azt vettem észre, hogy amikor vki azt említi, hogy a nők milyen csodálatosak, mennyire imádja a nőket,az ezekről a csoportokról vhogy megfeledkezik. Azok, akik olyan kijelentést tesznek, hogy ők tisztelik a nőket, lehet h másnap megszégyenítenek egy nőt azért, mert kövér, ráncos stb., és ezt férfiak és nők is csinálják.



2021. febr. 23. 10:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Én mondjuk 176 cm vagyok 56 kg-san, és rendre megkérdezik, hogy eszek-e, szóval (nyilván magasságtól függően) ez nem nagy súly. :D


Ostoba férfiak ezek, de megvannak a női megfelelőik, akik csak a tehetős és jóképű férfiakat veszik emberszámba.

2021. febr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Baj van a fejében
2021. febr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem attol függ hogy egy nő nő hogy sovany vagy kover
2021. febr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Amiért az átlagos kinézetű vagy alacsony férfiakat sem veszi emberszámba senki. Csak nekik ehhez 50+-osnak, fogytékosnak, hajléktalannak sem kell lenni.
2021. febr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
És itt, a Gyakorin, miért tekintik haldokló vénembernek az ismerkedési rovatban, a 30+ -os pasikat?
2021. febr. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%
4. vagyok, személyes példa: 30 éves leszek, 190 centi felett vagyok, vékony alkattal, jelen helyzetben is jól fizető stabil állással, lakással, autóval, megtakarítással. Annyi hibám van, hogy kisfiús az arcom, meg romantikus típus vagyok, és ezért nem kellek egy nőnek se.
2021. febr. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#6 én nem értem ezt a válogatást
2021. febr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mert sajnos nagyon sokan úgy gondolják, hogy a kinézet a fontos, pedig sokkal fontosabbak a belső értékek. 🤷‍♂️
2021. febr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#6

Rossz helyen keresgélsz. Nekem pont a romantikus, "kisfius" pasik tetszenek. Vagyis hát ők is.

2021. febr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Oké. Hol lehet a jelen helyzetben neten kívül ismerkedni? Most legalább 3 hónapig nem sok lehetőség lesz.
2021. febr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!