Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kazahok sötét bőrűek?

A kazahok sötét bőrűek?

Figyelt kérdés
Mert a Borat filmben is ők szerepelnek,és ott kicsit olyanok mint a ciganyok.

2021. febr. 23. 10:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem általános szerintem. Nyilván ez egy olyan régió, ahol keveredhetnek már a rasszok. Van több kazah ismerősöm, némely olyan barnás, sárgás bőrű, de többségében átlag európai emberre hajaznak. Hogy milyenek voltak 1000 évvel ezelőtt, nyilván nem tudom. :D Én pl barnás-sárgás bőrű vagyok, mégsem tudok cigány vagy bármely más etnikumú felmenőröl, magyar vagyok. De attól még van hófehér bőrű magyar is, meg hozzám hasonlók is, mind magyarok vagyunk. A fekete embereknek is van 20 árnyalatuk.
2021. febr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ők veszélyesek a vallásuk miatt?
2021. febr. 23. 11:24
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Általánosságban nem. De buta kérdéseid vannak. Talán minden iszlám vallású ember öngyilkos merénylő?

Igen, iszlám vallásúak nagyrészt, valamint ortodoxok. Ettől függetlenül ugyanúgy többségük normális európai, haladó szellemiségű ember. Nyilván ott is vannak elmaradott térségek, és szélsőségek is. De egy átlag kazah ember nem lesz neked merénylő.

2021. febr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
"Ők veszélyesek a vallásuk miatt?" Na az ilyen kérdésekből is látszik, hogy a bigott kereszténynél nincs veszélyesebb :D
2021. febr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
A Borat Kazahsztánban játszódó jeleneteit Romániában forgatták, roma faluban. Ezért is volt akkora felháborodás a kazahok részéről mert ezekhez nekik semmi közük. Ők vágott szemű ázsiaiak!
2021. febr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

5#

Nekem pl. egyik "kazah" ismerősöm sem néz ki "vágott szemű ázsiainak". :D Nyilván ők az oroszosabb, európaibb réteghez tartoznak, az átlag kazah pedig tényleg ázsiaibb kinézetű, sem mint cigányos, vagy arabos. :)

Semmi gond nincs velük egyébként.

2021. febr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy "veszélyes a vallása miatt?"
2021. febr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mert köztudott hogy az iszlám vallasúak közt nem ritka a terrorista
2021. febr. 23. 14:06
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 google-t ajánlom, nézd már meg a kazah embereket, mielőtt kazah ismerősökről kamuzol és leírod az 1-esben is hogy átlag európai emberre hajaznak. Kb mintha a mongolra, üzbégre, türkménre is azt mondanánk hogy európai külsejű.
2021. febr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

9# Hohó, miért kamuznék, leírtam ugyanazt amit te, hogy ázsiaias kinézetűek, de NEKEM nincs olyan kazah ismerősöm aki így néz ki, pedig 3 is van. :)

Miért kamuznék? Főleg, hogy nem is magyarban élek, így bőven van mindenféle etnikumú ismerősöm. :) De ha már te ilyen jó vagy, tudhatod nyilván, hogy Kazahsztán bőven nem egy etnikumú, csupán valamivel több mint a fele lakossága. :)

2021. febr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!