Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire veszélyes nőként...

Mennyire veszélyes nőként késő este egyedül sétálni a városban?

Figyelt kérdés

2020. jún. 29. 13:02
A kérdező szavazást indított:
Nagyon
Kicsit
Semennyire
48 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Melyik város? Melyik részén?
2020. jún. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Melyik város? :D

Ahol én élek, ott vannak olyan városrészek, ahol férfiként is veszélyes, senkinek sem ajánlott.

Van olyan, ahol átlagos.

És van olyan része, a városközpont, ahol nem gond.

2020. jún. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
attól függ melyik város melyik részén, minél zsúfoltabb az utca annál biztonságosabb
2020. jún. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
Budapestről tudok nyilatkozni, sokszor sétáltam vagy futottam éjszaka egyedül 9 - hajnali 3 között jellemzően (főleg Margitsziget és Kopaszi között a part környékén, illetve a szigeten), soha nem éreztem veszélyesnek és soha nem volt semmi baj.
2020. jún. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
Azért ez nagyban függ,hogy milyen maga,a város
2020. jún. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
26%
Hol, Bivalybasznádon?
2020. jún. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
16%
Budapesten? Semennyire sem veszélyes.
2020. jún. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon attól függ. Városfüggő, környékfüggő. Én pl. a városomban egy csomó helyen már sétálgattam későn, nem volt para. Viszont volt néhány eset, környék, ahol úgy éreztem, mintha követtek volna. :D Szóval ez nagyon attól függ.
2020. jún. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
25%

Ha nem vagy idióta, akkor semennyire. Vagy hét éve futok a városban, jártam bringával kőbánya rosszabb felén hajnalban, sétáltam át a blahán, soha nem történt semmi gázos. Séta közben néha leszólítanak, az ember lánya magabiztosan de udvariasan elutasítja őket, megy tovább, ők meg a másik irányba. Ennyi.

Kétszer próbált már futás után ugyanaz a taxis "elvinni egy körre", ilyenkor beljebb kell húzódni a kocsitól a kerítés felé és elküldeni melegebb éghajlatra. Nem durván, de érezze, hogy veled nem lehet szarozni. Út szélén parkoló, de sofőrös autókat meg nem közelítünk meg, ha üres az utca. Ennyi a trükkje, eddig simán bevált, igaz én testépítek és küzdősportolok, szóval alapból van egy "ne köss belém" kiállásom.

2020. jún. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem mindegy melyik város melyik részén, de a legtöbb helyen szerintem nem kifejezetten veszélyes, ha megvan a józan eszed.
2020. jún. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!