Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most olvastam. Mi a véleményet...

Most olvastam. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Hogy a fenébe történhet ilyen???



"Sokkot kapott az édesanya, amikor rájött, milyen szörnyűség történt. A mosógépben volt a gyereke, amikor a program elindult.


Az óvodáskorú gyermek testére az elöltöltős mosógépben találtak rá, miközben a gép épp egy mosási programot teljesített. A borzalmas tragédia az új-zélandi Christchurch település Hoon Hay városrészében történt, ahová helyi idő szerint délután 5 óra körül riasztották a rendőrséget.


A helyszínre érkező egyenruhások első jelentésében az áll, hogy nem találtak idegenkezűségre utaló nyomokat, a kisgyermek valószínűleg bemászhatott a mosógép dobjába, talán el is aludt ott, és senki sem vette észre, hogy ott van. Aki elindította a mosógépet, nem sejthette, hogy benne van a kisgyerek. Az eset kapcsán a helyi hatóságok újra felhívták a figyelmet arra, hogy milyen veszélyesek lehetnek a háztartási gépek, különösen a mosógépek, ha olyan helyen vannak, ahol hozzájuk férhetnek a gyerekek.


Évről évre egyre több hasonló háztartási balesetet jegyeznek fel. 2019-ben Floridában egy hároméves kisfiú vesztette életét ugyanígy. A kisfiú a nővérével bújócskázott, játék közben mászott be a mosógépbe. Csakhogy véletlenül rácsukódott az ajtó és többé nem bírt kijönni, mire megtalálták, megfulladt. 2010-ben egy mindössze 10 napos kislány halt meg, amikor az anyja a szennyes ruhákkal együtt a csecsemőt is berakta a mosógépbe, állítólag véletlenül."


2021. febr. 23. 14:00
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon durva ennyi a véleményem.Anyuka benézhetett volna alaposabban a mosógépbe.Nekem még nincs gyerekem mégis benézek hogy mindent bepakoltam e például amit kiakarok mosni.Nem kritizálni akarom ezzel az anyukát csak mondom hogy én mindig így járok el.Biztos fáradt és szétszórt volt,így történhetett meg.Sajnálatos nagyon
2021. febr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
92%

2# Kulturált véleménynyilvánítást láthattunk.

Egyébként pedig, kötve hiszem, hogy ezek véletlenek. Nekem mikor még csak macskám volt, akkor is mindig megnéztem mosás előtt, hogy nem e ment bele. Másodrészben, nem tűnik fel neki, hogy eltünt a gyerek? Ha már betud mászni a mosógépbe, nem olyan kicsike. A mosás első idejében a gép sem pörög ezerrel, és a víz is minimális benne. Ha valaki elfelejtkezik a gyerekéről 30-40 percre, hogy a gyerek megfulladjon, égjen, vagy összetörjön, az nem "véletlen" felejtkezett meg róla. Sajnos.

2021. febr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
19%
2: Bocsánat, ez annyira felháborított, hogy nem tudom magam szebben kifejezni !!
2021. febr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Én a gyakorlati részét nem értem soha az ilyen eseteknek. Macskáról is hallottam már akit kimostak, van is két macskám, de velük sem tudom elképzelni hogy megtörténhetne. Be van csukva a fürdő ajtaja, be sem mehetnek. A ruhák a szennyeskosárban vannak. Mosás előtt bemegyek a géphez, és a mellette lévő szennyeskosárból átteszem őket a gépbe, telipakolom, úgy hogy már semmi nem férne oda, nemhogy egy kis test, majd azzal a lendülettel csukom is be az ajtaját.

Most tekintsünk el attól hogy a nő azt sem tudja, hol kóborol a házon belül a pici gyereke, és mit csinál. De ezeknél az embereknél nincs szennyeskosár, a mosógépben gyűlik a szennyes, majd mikor még csak félig van (tehát egy gyerek is befér még a ruhák közé) akkor elkezdenek mosni féladaggal? Fura.

2021. febr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
44%
banális baleset
2021. febr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem, hogy mégis hogyan történhetett ilyen. Tegyük fel, hogy az anyuka már bepakolta a szennyest, kicsit felügyelet nélkül hagyta és közben a gyerek bemászott a ruhák közé. Máshogy nem nagyon történhetne ilyen, nem? Na de mégis mekkora az a mosógép, amibe a ruhák mellé még egy akkora kisgyerek is befér, aki képes bemászni (tehát nem csecsemő)?

Az üres mosógépbe bemászó gyerek története ilyen szempontból hihetőbb, bár nem tudom belülről mennyire lehet becsukni a gép ajtaját.

Szomorú, hogy ilyenek megtörténhetnek.

2021. febr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit írtál, most néztem rá a kérdésemre és már nem látom a kommentedet. De gondolom azért törölték mert az oldal szabályainak nem volt megfelelő. Ettől függetlenül lehet, hogy igazad volt, de mondom, nem tudom mit írtál.
2021. febr. 23. 14:35
 8/34 anonim ***** válasza:
82%

9-10

Mert nem az a kérdés lényege, hogy te mit gondolsz a nőről, és hogy hogy ölnéd meg, hanem hogy szerintünk, hogy fordulhat elő ilyen szituáció. Értelmesen is le lehet írni, nem kell hozzá büdös ku*vázás.

2021. febr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

"Na de mégis mekkora az a mosógép, amibe a ruhák mellé még egy akkora kisgyerek is befér, aki képes bemászni (tehát nem csecsemő)?"

tudom hogy az itt linkelt sztori új-zéland, de az usából több ilyet hallottunk már. és ott minden nagyobb a kelleténél. de tényleg, minden hatalmas. a háztartsi gépek is. én simán el tudom képzelni, hogy lehet akkora az a mosógép hogy befér egy kisgyerek a ruha mellé.

2021. febr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
13%

13: Leírtam mit gondolok és nagyon feldühített ez az eset !


A véleménynyilvánítás szabad. Nem tudom szebben kifejezni magam, mert annyira felháborító ez az eset..

2021. febr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!