Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak, ha...

Szerintetek mit csináljak, ha nagyon kíváncsi vagyok milyen érzés lenne valamit, csak egy kis dolgot elcsenni egy boltból? Tudom nem szabad lopni, de most valahogy úgy elcsennék valamit, engedjek a kísértésnek? Vagy nagy a lebukás veszélye?

Figyelt kérdés

Régebben kiskoromban volt, hogy elcsentem egy két csokit a boltból, de még bent a boltban megettem aztán és a papírját vissza raktam a polcra.

Meg volt, hogy egy karkötőt felpróbáltam és véletlenül a kezemen maradt és már nem vittem vissza kifizetni, de szerencsére nem lett belőle baj.


Mielőtt bárki azt hinné, hogy rendszeresen fogok lopni NEM fogok, csak egyszer ki akarom próbálni milyen érzés, hogy lesz e lelkiismeret furdalásom, és a lopott cuccot merem-e majd magamon hordani az utcán vagy ilyesmi!!!


Nyugi kleptomániás nem vagyok!



2021. febr. 24. 07:47
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
De te magad írtad hogy már lopkodtál korábban. Akkor idézd fel azokat az eseteket, pontosan tudod hogy milyen érzés.
2021. febr. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%

Egyszer majdnem elloptam egy rágót. Reggel volt, sorba álltam, és megkívántam a kassza melletti polcról egy rágót. Reflexből zsebre tettem (mert ugye ott tartom) nem a kosárba.


A kasszánál eszembe jutott, de belegondoltam, hogy ha véletlenül elvittem volna, akkor legközelebb visszamegyek és bevallom a bűnöm :) És kifizetem azt a kemény 200 forintot.

2021. febr. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Okés, de szerintetek melyik boltban nem bukok le leginkább ha csenek valamit?


Tesco, Eurós, Spar, Penny, vagy különböző kis ékszerboltokban ahol a sorok mögött gyorsan a nadrág elejébe lehet süllyeszteni valamit???

2021. febr. 24. 08:10
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Épeszű ember nem fog tanácsot adni abban, hogy másokat károsíts meg.
2021. febr. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mint írtam csak egyszeri alkalomról lenne szó...
2021. febr. 24. 08:27
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Gyerekként már megtetted, idézd fel azokat az élményeket.
2021. febr. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

#5:

Az egyszeri alkalomból elkövetett bűncselekmény szerinted elnézhető? Mert nem, nem az.

2021. febr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

Ha gyerekkorodban rajta kaptak volna, most biztos nem jutna eszedbe ezen gondolkodni.

Ne csináld!

2021. febr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Felejtsd el, ne foglalkozz ezzel, 20 másiki értelmesebb dolog van ehelyett. Gondolj a következményekre, akár kiderül, akár nem.
2021. febr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!