Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi szabadidőtök marad...

Mennyi szabadidőtök marad munka mellett?

Figyelt kérdés
Mire elég? Elégedettek vagytok vele?

2021. febr. 24. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Alváson felül 7 órám kb+hétvége.

Nem kell MLM-es világmegváltó, munka alól felszabadító üzenet köszi.

2021. febr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 neincat ***** válasza:
100%

nem sok, egyetemre járok mellette plusz önkénteskedem, nyelvet tanulok

Napi 1-2 óra + hétvégék

2021. febr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Alvásidőt leszámítva 7-8 óra plusz hétvége. Elégedett vagyok vele, de szívesen váltanék 4 napos munkahétre, megtartva a 40 órát. Egyelőre nincs ilyen lehetőség a cégnél, de ha valaha lesz akkor lecsapok rá.
2021. febr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hetente amolyan 20-25 óra (beosztástól függően napi 4-5 óra), valamint a hétvége. Teljesen elégedett vagyok, bőven van időm a tanulmányaimra, hobbijaimra, a páromra és a pihenésre.
2021. febr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
100%
Kb. napi 5 óra, ebből 3 elmegy sportra, a maradékban meg olvasok vagy rajzolok. Plusz a hétvége bár azt nem használom annyira ki mióta nem mehetek sehova.
2021. febr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Sajna elég sok.
2021. febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok,3 òra ùt melòhelyre,12 óra munka és utána 3 óra vissza.Ha èjszakás vagyok,előtte már korán indulni kell,másnap meg...hulla vagyok :D
2023. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
Változó, de nem panaszkodom.
2023. febr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem sok, fogalmam sincs, ebbe hogyan fér majd bele egy párkapcsolat, gyerekek meg pláne. Nem csodálkozom, hogy az összes általam IRL ismert családos ember csak (keveset) alszik, koffeint dönt magába, gyereket nevel, dolgozik, slussz, semmire sincs idejük, egy regényre vagy sorozatrészre SE.



Évekig tanultam a munka mellett hétköznap és hétvégente is.

Ráadásul egy olyan szakmáért, ami nem feltétlen való nekem, most a benne maradásért küzdök.


Most sikerült belefutnom egy olyanba, hogy a sport veszi el minden szabadidőmet hétköznaponta, amelyik napon nem, akkor pszichológusnál vagyok (részint a túl sok tanulás miatt kell...) vagy orvosnál a krónikus betegségeimmel.

Hétvégére kell 10 óra alvás minimum, szintén sport és este 6-kor talán már kimozdulhatok emberek közé.


Tehát sikerült ezt is szrul menedzselnem.


Ha koffein nélkül (amit reflux miatt nem is ihatnék hivatalosan) szeretnék átlendülni a napjaimon, benne az olykor nehéz szellemi munkával, 9 óra alvás kellene. Most a sport miatt van 6. Lassan legjobb barátom a Hell. És rengeteg savcsökkentő és savlekötő.



Heti 30 óra munkával tudok bármit is elképzelni, normális gyereknevelést VAGY amíg nincs gyerek, egy időigényesebb hobbit.



30N

2023. febr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!