Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik idén töltik a 36-ot. Úgy...

Akik idén töltik a 36-ot. Úgy élsz, ahogy 18 évesen elképzelted?

Figyelt kérdés

Van-e párkapcsolat, gyerek, család?

Szülőknél élsz, vagy albérletben, esetleg saját ingatlan?

Elvesztetted a munkád, vagy épp dolgozol, de éhbérért, esetleg összejött a számításod?

Kezdtél-e már új életet a felnőttkorodban? Gondolok itt válásra, vagy új szakma szerzésére.


2021. febr. 24. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Nem, nem élek úgy, ahogy a gyerek énem gyerek fejjel megálmodta. Úgy élek, ahogy a felnőtt énem, felnőtt fejjel vágyott rá.


18 évesen gyereket akartam még. 25 évesen már nem és ez a véleményem azóta is kitart. És ez csak egy példa. Kifutnék a világból, ha azt az életet kellene élnem, amit 18 évesen szántam volna a 30 fölötti önmagamnak.

2021. febr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Én sem. Helyette egy sokkal jobban engem szolgáló életem van, ami csuoa öröm is egyben.
2021. febr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, 30 felett már feleséget és családot akartam, saját kertes házat.

Minden összejött, munka téren is.

Azt dolgozom amit 18 évesen elkezdtem tanulni gimi után.

2021. aug. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem. Sosem hittem volna, hogy a Kálvin tér és a Népliget lesz az otthonom. 😀 De nem kesergek, szeretem a friss levegőt, sok haverom lett, néha pénzem is van, cigi meg aztán pláne. Nem unatkozom, nincs rezsi, nem ba**tat a Provident, nem vernyákol az asszony. Szóval, nem rossz. Van Wifi, filmet is nézhetek. 😀
2021. aug. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!