Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Temetés után 6 hétig fent...

Temetés után 6 hétig fent szokás hagyni a koszorúkat?

Figyelt kérdés
2021. febr. 24. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Tök mindegy.
2021. febr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Soha nem hallottam errol. Amint rosszul nez ki, hervadnak a viragok, eltavolitanam.
2021. febr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a temetőben azt mondták, legtöbben 3 vagy 4 hétig szokták meghagyni. Mi 3 hét után szedtük le, rossz idő volt, addig sem bírta, de azért úgy éreztük, addig látszódjon, hogy friss temetés volt (Meglévő sírhelybe temettünk urnát, rögtön visszakerült rá a kő, különben nem látszott volna egyáltalán, hogy nemrég oda temettek.)
2021. febr. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Téged meghatna ha ezt látnád halálod után? Na látod.., semmi értelme. Nem fogja emiatt a meghalt azt érezni, hogy fontos és gondolnak rá.
2021. febr. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4

Már csak azért sem, mert halott.

2021. febr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Január közepén volt a temetés, február közepén szedtem le a koszorúkat. Nekem azt mondták a rokonok, az a szokás, hogy kb. egy hónapig maradjanak a síron.
2021. márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, általában 6 hét után szedik le. Mi is akkor vettük le őket.
2021. márc. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!