Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen típusú emberek szoktak...

Milyen típusú emberek szoktak gyakorizni?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy kor/nem/családi állapot/ munka? Szép vagy kevésbé szép emberek? Budapestiek vagy vidékiek? Esetleg határon túliak is? Mindig is érdekelt az hogy ki van emögött a rengeteg profil mögött :D

25/n (de nem kérek üzenetet ismerkedési szándékkal, már van valakim)



2021. febr. 25. 14:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%
39 éves egyedülálló, munkanélküli nő vagyok. Külföldön élek. Amikor unom már az álláskereső hirdetések olvasgatását, felnézek a gyakorira.
2021. febr. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Én csak magamból indulhatok ki. Engem nagyon érdekel más emberek véleménye és itt nem is nagyon kell szerepet játszani, nagyjából lehetsz őszinte. Én erre vagyok kíváncsi. A trollokat meg szerintem nem nehéz szűrni, már csak más válaszolók segítségével is. Van munkám, tanulok is még egy darabig, kinézetem átlagos (semmiképp sem ronda, de nem is álompasi - pl szemüveges vagyok és kicsit kopaszodom is, de az arcom viszonylag oké). Nagyon sportos vagyok és egyedülálló. Kíváncsi természetem van és eléggé máshogy látok egyes dolgokat, mint mások, ezért gyakran az emberi kapcsolataimban való viselkedésem szabályozásához is teszek fel kérdést.
2021. febr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
77%

21 vagyok, egyedülálló, srác, egyetemista.

Pesti.

Nem vagyok szupermodell, de az átlagosnál jobb vagyok.

Szórakozásból használom az oldalt, de mivel találtam már az érdeklődési körömhöz közelálló embereket, néha ismerkedek is.

2021. febr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
88%
65 nyugdíjas nö, eredetileg mérnök, most több a szabadidöm és szeretek másoknak segíteni.
2021. febr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
77%
22 éves nő vagyok, egyetemista, pesti és orvosira készülök. Nincs párom (és nem is kell egyelőre, szóval nem kell priv.)
2021. febr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Szoktam itt házikban segíteni, meg egészség kérdésben válaszolgatni. Megismertem itt egy gyakorist akivel Face-en is ismerősök lettünk, szóval vannak itt jó arcok.

#18 voltam

2021. febr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
20 éves lány vagyok, egyetemista, vidéki, párom is van. Unalmamban járok fel ide, amikor nincs mit csinálnom. Néha válaszolgatok a kérdésekre, néha vicceseket is olvasok, nagyon ritkán pedig beszélgetek valakivel.
2021. febr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
74%
28 éves nő vagyok. Van férjem, munkám. Budapesti vagyok. Nem vagyok ronda.
2021. febr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
29 éves nő vagyok, férjezett, átlagosan szép, informatikában dolgozok. Egy-két kategóriában segíteni vagyok fent, a többiben trollkodok. Sajnos gyk függő vagyok, egyszer sikerült letenni két évre, most is küzdök vele, de nagyon unalmas a HO. :)
2021. febr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
76%
Ja, és vidéki vagyok.
2021. febr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!