Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy kezdjem ujra az eletem...

Hogy kezdjem ujra az eletem ha mindent elvesztettem ? Se baratok ,se parkapcsolat es senkire se tudok számitani Egyetlen ember sincs!! Es még munkam sincs !

Figyelt kérdés
2021. febr. 28. 07:09
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Nekem sincs senkim, munkám se.


Keresni kell sajnos... Lehet közmunka lesz a vége de jobb, mint a semmi

2021. febr. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Az első, és legfontosabb, hogy keress munkát! Mindegy milyet, ne válogass, majd ha kicsit stabilabb leszel, ráérsz jobbat keresni.


Ha van bevételed, kezdj el közösségekbe járni.Tudom, most nem lehet, de majd ha nyitás lesz, iratkozz be valamilyen küzdősport edzésre, vagy menj konditerembe, ott sok ember van mindkét nemből.


Barátságból nem sok adatik az embernek élete során, így az nehéz téma. A párkapcsolatokról ne is beszéljünk. Tudom, hogy nem vigasztal, de ezekkel nem vagy egyedül. Nagyon nehéz manapság párt találni.


Amúgy szüleid, testvéred nincs? Hogyan élsz meg jelenleg?

2021. febr. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kerdesekkel teli ***** válasza:
97%

Keress munkat, ha talalsz onnantol kezde konnyebb a dolgod, ujkozosseg, ujemberek

lesz lejetoseged ismerkedni, baratokat, vagy akar part is talalni, fontos hogy nyitott legyel

2021. febr. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Első a munka. Az ember depressziós lesz, ha otthon kell maradnia és úgy érzi, nem is kell senkinek. Ha lesz munka, megjön az önbecsülés is.
2021. febr. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Engem még egy követeléskezelő céghez sem hívtak vissza... Pedig szerintem nem álommeló, hogy verekedni kelljen érte de úgy látszik oda se kellek.
2021. febr. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%

Ha egyszerre mindent

mindenkit elvesztettél, abban azért vastagon benne kell, hogy legyél. Úgyhogy első körben néz magadba, mert addig nem lesz se munka, se barát.

2021. febr. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
2. Szüleim mar nincsenek testvereim meg csak feltestver ami kihat a kapcsolatunkra ugyhogy rajuk se tudok számitani
2021. febr. 28. 20:15
 8/9 anonim ***** válasza:
És hova tűntek hirtelen a barátaid??
2021. márc. 1. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Blckgirl válasza:
Kezdj el youtube-on nézni motivációs videókat és hogy hogyan vonzd be a pénzt. Nagyon sok ilyen videó van. És természetesen az ima mindig segít. Imádkozz, Isten tárt karokkal vár és szeret téged.
2021. márc. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!