Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan ember aki...

Van itt olyan ember aki 2018ban a fideszre szavazott, de mostanság elvesztette a bennük lévő "hitét"? Ki tudná egy kicsit fejteni?

Figyelt kérdés

2021. jan. 11. 00:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
46%

Még ha így is lenne, mit tudna tenni a kiábrándult fidesz szavazó?


Szavaz az ellenzéki összefogásra, amelyben össze van turmixolva egy rakás egymásnak ellentmondó párt, vagy a Mi Hazánkra, amely 2010-es Jobbikot játszik, vagy a kétfarkú kutyapárt nevű viccpártra?

2021. jan. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Rájöttem hogy mindig az ellentettjét teszik mint amit mondanak.Elvesztették a bizalmamat a sok hantázással, mende-mondával.
2021. jan. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
Én csak azt szeretném, hogy a sok Fidesz szavazó aki kiábrándult a Fideszből, ne tegye megint rájuk az x-et 2022-ben csak mert nem ismer jobbat. Akkor inkább ne tegye sehova.
2021. jan. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
15%
#2 Miben teszik az ellentettjét? Mi az a sok hantázás meg mende-monda ami nem tetszik neked?
2021. jan. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
14%
Milyen hitre gondolsz?! A politikàban ki hisz?! :-)
2021. jan. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
17%

Én rájuk szavaztam kínomban, nem nagyon láttam jónak akkoriban a többit, de bizonytalan voltam a Fideszben is.

Most viszont tudatosan fogok rájuk szavazni.

Egyre több ismerősömtől is hallom, hogy fideszpártiak lettek, pedig tudom, hogy korábban jobbikosok voltak.

2021. jan. 11. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
63%
Velem nem 18-ban fordult elő hanem már előtte. Evvel a kommunikációs stílusukkal engem elvesztettek. Azon, hogy minden egyes kérdésre csak annyi a válasz, hogy Soros meg migráncs... egy vidéki közmunkást aki sajnos kevésbé tud tájékozódni lehet, hogy megetetnek evvel de engem már nem. ( és a példával nem megbántani akartam akárkit is. Csak kiválasztottam példaként egy réteget aki saját véleményen szerint kevésbé jut hozzá független vagy más politikai véleményhez). Ehhez nem kell milliókat keresni, hogy bármilyen feltett kérdésre annyit böfögjek, hogy Soros. Nagyon gáz.
2021. jan. 11. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
68%
És a tanultabb fideszes ismerőseim között is mennyi ilyen van. A pár szavas kommunikációval már csak a legegyszerűbb réteg marad. Kérdés, hogy mire lesz ez elég.
2021. jan. 11. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%

"Egyre több ismerősömtől is hallom, hogy fideszpártiak lettek, pedig tudom, hogy korábban jobbikosok voltak."

Ez várható volt, látva, hogy korábban a jobbik volt a vállalhatatlanul fasiszta, most meg átvette a helyét a fidesz. Ez a váltás 2014 és 2018 között ment végbe.

Mondjuk én erre nem lennék büszke se a te, se az ismerőseid helyében.

2021. jan. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
73%
#3, a ne tegye sehova az x-et, azt mindenki tudja, hogy azzal is a fideszre teszi (plusz az érvénytelennel is).
2021. jan. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!