Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit szerettek abban,...

Férfiak! Mit szerettek abban, hogy férfiak vagytok?

Figyelt kérdés

2021. febr. 28. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Hát pl hogy nem menstruálok, nem kel a körmeimet festeni, + magamat, nem kell egy rakás pénzt fodrászra költeni havonta, elkészülni kb 2 perc, ruhatáram elfér egy kézitáskában... ez nagy előny.
2021. febr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Jó kérdés. A teljesség igénye nélkül:


- a fizikai erőt

- azt, hogy bizonyos helyzetekben lehetek domináns, és ez nem kelt visszatetszést

- a műszaki beállítottságomat (bár ez egyre kevésbé nemfüggő)

- az érzelmi életem talán letisztultabb és kevésbé bonyolult, mint egy átlag nőé

- az idősebbé válás inkább jobbat tesz a külsőmnek

- bizonyos iparágakban férfiként piacra lépni sokkal hitelesebb, mint nőként (sajnos)

2021. febr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Első sorban azt szeretem hogy ember vagyok. Egyenlőnek tartom a két nemet. Egy dolog van amivel a nők többek, hogy életet tudnak adni, amit egy férfi soha nem fog tudni. Jól érzem magam férfiként de nem tudom megmondani mit is szeretek magamban, ezen még soha nem gondolkoztam. Szeretem magam és ennyi.
2021. febr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
#3 mert az életadáshoz nem szükséges a férfi? állíts elő mesterségesen spermát... meglátjuk mi lesz belőle.
2021. febr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Bizony nem kell ma már férfi, vagy sperma hogy mesterségesen megtermékenyüljön egy nő! De ha azt veszük hogy kell hozzá, akkor sem fogja tudni egyetlen férfi sem milyen életet adni, szülni, anyának lenni.
2021. febr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Szeretem a pnát.
2021. febr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%

Én azt látom hogy a férfiaknak, nehezebben siklik ki az élete. Manapság (tisztelet a kivételnek), a legtöbb lány élete a másoknak való megfelelésről szól, s nincsenek céljai. Erről szerintem nem ők tehetnek (már aki), hanem a társadalom. Lehet csak az ország keletibb részén érvényes amit írok, de amikor a legtöbb lány 20 évesen (akár többgyerekes) anyuka egy kis lyukban, minimálbérrel és otthagyta a csávója is. Ilyenkor gondolkozom el azon, hogy voltak-e egyáltalán céljai? Miért nem akar rendes életet?

Az a gond hogy a 13-15 éves lányokra sok 20-on éves csávó rá van állva, a lányok meg onnantól azt hiszik hogy mennyire jó emberek, csak ők kellenek mindenkinek. Persze pár év múlva rájönnek, de akkor már ott figyel 2 gyerek....

2021. márc. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%
7. Akkor magyarul amiert ezek a lányok eszetlenek akkor ezért is a férfi a hibás, véletlenül sem ők maguk. Aha értem. Érdekes sok lány hajlandó tanulni csak az ilyenek nem.
2021. márc. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Manapság már nincs különbség lány és fiú közt. A lehetőség adott. Az hogy valaki 20 évesen szül hogy ne kelljen se tanulni se dolgozni az már az ő egyéni hülyesége. Régen ez volt a szokás az igaz, de az teljesen más világ volt. Most már mindenki egyenlő. A nők is magukért felelnek. Nem kell minket hibáztatni. Érdekes egyik húgom meg diplomás mert tanult mert akarta. Ennyi.
2021. márc. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

Hát, amikor abba nő fel a kölyök hogy 12 évesen csúnyabácsik irogatnak neki, meg küldik a képet a "cukorkáról", akkor úgy gondolom hogy arról ő nem tehet.

Egyébként pont ez a lényeg, hogy fiúkat nem viszik el rossz irányba.

És nem a férfiak hibája, azoké csak, akik 20-on évesen a 10-en éves lányokat akarják kúrálni hisz más nem jut... Sajnos elég sokan vannak... Ha úgy nézzük, ez a szülők hibája is.

2021. márc. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!