Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol lehet megtalálni Bill...

Hol lehet megtalálni Bill Gates nyilatkozatát, miszerint 500 millió ember elég lenne a Földön?

Figyelt kérdés
Sokan jönnek ezzel, amit nem kétlek természetesen, de sehol nem találok ilyen nyilatkozatot.
2021. márc. 1. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehol, mert értelmes ember nem nyilatkozik ilyet. Azt mondhatja, hogy túlnépesedés van, meg kizsákmányoljuk a Földet, stb. Kerestem én is, magyarul, angolul - nincs ilyen nyilatkozata a neten. Találtam viszont ilyen tartalmakat idokjelei.com, meg hasonló nevű összeesküvéses idióta oldalakon. Ezekről származhat a hamis információ.
2021. márc. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 DeMoR ***** válasza:
80%

Hello^^/


Nincs ilyen. Csupán valakit hibáztatni akarnak az összeesküvés hívők. Figyeld meg, mindig a népszerű és tehetős emberek a holdról jött náci sátánista anunnaki gyíkemberek, akik a világ a vesztét akarják. :D

2021. márc. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Mármint mire elég?

A kijelentés is teljesen értelmetlen.

A kapitaliznust fenntartani nem elég, mert ahhoz növekedés kell.

Szaporodni elég.

Alapjában véve önfenntartó kommunák létrehozására elég.

2021. márc. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Azt nem ő mondta.
2021. márc. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Ott kezdődik a gond, hogy nem kételkedsz abban, amit az interneten olvasol. 🤷‍♂️
2021. márc. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 most ez nem tudom, hogy provokáció akar-e lenni, de ebben a világban sajnos mindenbe lehet kételkedni, pro, kontra. Ez az “oltakozz” kampánya is igen gyanús. Csak józan paraszti ésszel kell belegondolni. Etetnek itt minket, hogy milyen hatékony, közben az influenza vakcina is csak 30-50%-os, arról nem is beszélve, hogy utána mindig 2 hétig feküdtem ágyhoz kötve. Ettől függetlenül az eredeti kérdésnél maradva, ténylegesen súlyos vád ez, ezt nem tagadom.
2021. márc. 1. 12:25
 7/8 A kérdező kommentje:
Kételkedni és gyanakodni is egyben. :)
2021. márc. 1. 12:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Fake news.
2021. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!