Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nincs már Domino Day a...

Miért nincs már Domino Day a tv-ben? Régebben nagyon szerettem nézni, mutatták a munkafolyamatokat is.

Figyelt kérdés
2021. márc. 1. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
2009 óta tudtommal meg se rendezik. Én nemrég találtam meg videókazettán a 2004-est, nagyon jó volt, én is szerettem.
2021. márc. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Google: Domino day, Wikipédián olvass utána.
2021. márc. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már szerintem nem éri meg, több költséggel jár, mint amennyi hasznot hoz. Igaz én is szerettem, de későn adták és sokszor bealudtam rajta.
2021. márc. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon hiányzik. Anyagi okokból hagytak fel vele, ami végül is érthető, biztosan emlékszel, mekkora csarnokot kellett hónapokra kibérelniük, amíg építették a dominókat.
2021. márc. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt olvastam anno, hogy anyagilag már nem érte meg - ebben az esetben meg megértem, ha nem akarják tovább folytatni... akármennyire nagy buli ez a közönségnek, ők is pénzből élnek.
2021. márc. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!