Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telekomnál a domino day...

A telekomnál a domino day szerdan másnap is ervenyes?

Figyelt kérdés
Ha szerdan mondjuk keso este kapcsolom be akkor masnap ugyanaddig este tudom hasznalni?

2020. júl. 7. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csütörtök reggel szoktam bekapcsolni és akkor még jó.
2020. júl. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én (ha eszembe jut) csütörtök hajnalban (kicsivel éjfél után) szoktam aktiválni és akkor csütörtökön érvényes éjfélig (legalábbis az alkalmazás szerint). Viszont ha szerda este 23:50 -kor aktiválom, akkor mindössze 10 percig aktív, mivel "aznap éjfélig használható fel", ahogy az alkalmazás szokta írni... Viszont szerda reggeltől (kb 6 óra utántól) aktiválható valamikor csütörtök hajnalig/reggelig, nem tudom pontosan hány óráig... Szerintem jobban megéri csütörtök hajnalban (mondjuk 0:10 -kor) aktiválni, mint szerda reggel, mert úgy hosszabb ideig érvényes. Viszont még sohasem próbáltam ki, mi van akkor, ha szerda 12:00 -kor aktiválom és megpróbálom csütörtök 12:00 -ig használni...


Szóval csak annyit tudok, amit az alkalmazás szokott írni, illetve azt, hogy többször előfordult, hogy szerdán csak 8:00 után tudtam aktiválni, viszont csütörtök hajnalban (kicsivel éjfél után) minden alkalommal tudtam aktiválni és ha csütörtökön aktiváltam, mindíg élt csütörtök 23:59 -ig (ennyi biztos, de lehet hogy utána is élt volna még több percig, vagyis nem elképzelhetetlen, hogy az aktiválástól számítva 24 órán át felhasználható...).

2020. júl. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én úgy tudtam, hogy aktiválástól számított 24 óra. Pontosan soha nem figyeltem meg, mert volt mellette netem, de az biztos, hogy szerdai aktiválás esetén csütörtökön még volt, hogy jelezte.
2020. júl. 17. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!