Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Felhívott egy idegen szám....

Felhívott egy idegen szám. 035-el kezdődő. Bekerestem googleba, hogy milyen országból lehet. South Africa.. Honnan lehet??

Figyelt kérdés
Volt már egyszer, hogy rosszat adott ki. Valaki nem tudja véletlenül milyen országból lehet?
2021. márc. 1. 14:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Dél-Afrika.
2021. márc. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
Ne már emberek... Aki ennyire nem tud angolul, az hogy van még életben? Már bocsánat, de Jézus gyere le.
2021. márc. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Bocs, reflexböl írtam azt, hogy south africa, nem hogy dél afrika, mert angolul kerestem be

De azért nem kell kioktatni...

2021. márc. 1. 14:43
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

#3

Akkor nem értem. Ha tudod az ország nevét, akkor mi a kérdés?

2021. márc. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szoval mi a kerdes?
2021. márc. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem is hivogattak ilyenek. Tipikus penzlehuzas.

Meg amikor az emailemre jonnek a del afrikai bank oldala : hogy lepjek be .... Ez mind csalas.

2021. márc. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Dél-afrikai Köztársaság
2021. márc. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Azért raktam ki a kérdést, mert nem voltam biztos benne. Egyszer már volt, hogy bekerestem egy ország hívókódját, és pl kiadta azt, hogy Tundra, másodjára meg Diros(ez csak egy hülye példa, nem ez a lényeg)

Mindegy, akkor dél afrika...csak már egy kicsit fura,mert pénteken mobilon felhívott még egy idegen szám, valami ázsiai országból.

Ez most az itthoni fix telefonon volt...

Akkor marad annyiban, hogy pénzlehúzás

2021. márc. 1. 15:12
 9/17 anonim ***** válasza:

Fura? 1-2 éve látom RENGETEG helyen hogy erről beszélnek, hívogatnak afrikai számok embereket. Engem is hívogattak 2019 őszén.

Hacsak nincs ismerősöd DAK-ból, akkor tiltsd le az ország prefixét, és semmilyen ottani szám nem fog tudni zaklatni.

2021. márc. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet...a mobilomon letiltottam...viszont fix telefonról nem tudom, hogy lehet(egy újabb fajta vezetékes telefon, kimutatja ki hív, gombok vannak rajta, és van egy kis ,,doboz,, amibe töltődik)
2021. márc. 1. 17:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!