Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Felhívott egy idegen szám....

Felhívott egy idegen szám. 035-el kezdődő. Bekerestem googleba, hogy milyen országból lehet. South Africa.. Honnan lehet??

Figyelt kérdés
Volt már egyszer, hogy rosszat adott ki. Valaki nem tudja véletlenül milyen országból lehet?
2021. márc. 1. 14:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem kell letiltani, csak ne vedd fel. De nem is az a baj, ha felveszed, hanem ha megnyomsz utana altala megadott szam-gombot, vagy visszahivod. Akkor draga hivas.

Nekem kb hetven kulonbozo hivasom volt Covid ota, elmaradott orszagokbol, ketto csorges. Semmit nem csinaltam. Ez egy scam.

2021. márc. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Biztosan Krügerlandot akart eladni neked áron alul...
2021. márc. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Tegnap még egyszer felhívott, mint ahogy most 5 percel ezelőtt is...nem vettem fel, viszont azt sem engedte, hogy kinyomjam.

Később felhívom a telefonszolgáltatókat, mert már volt olyan, hogy rossz felé irányították a hívást, még amikor kisebb voltam(próbáltam felhívni anyukám, idegenek vették fel, visszahívtak az idegenek anyukám telefonszámáról, majd egy idegen szám felhívott, az meg anyukám volt)

2021. márc. 2. 07:41
 14/17 A kérdező kommentje:

Lehet mégsem D.Afrika

0351-el kerestem be mégegyszer, ami portugáliát adott ki..

2021. márc. 2. 10:20
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ez mennyire érdekel titeket, de kiderült, hogy kolozsvárról egy hülye banda hívogat random számokat(többször egy számot) és nem csak velem fordult elő
2021. márc. 2. 13:29
 16/17 anonim ***** válasza:
Es hogy derult ki?
2021. márc. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Szóltam egy ismerősömnek, aki utánna keresett, és felraktak egy posztot, hogy ,,Ne vegyék fel..."(ezt persze románul, mert erdélyi vagyok)
2021. márc. 3. 07:50
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!