Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miket kérdez egy pszichológus?

Miket kérdez egy pszichológus?

Figyelt kérdés

egy könyvet írok (vagyis inkább csak tervben van), de én még sosem voltam pszichológusnál... aki jár esetleg pszichológushoz, tud egy-két dolgot mondani?

(leginkább az első pár alkalom lenne fontos, de a többi alkalom is érdekel)



2021. márc. 1. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Ha már könyvet írsz, szánd rá magad és beszélgess egy pszihológussal. Különben csak egy hiteltelen maszlag lesz gyakoris válaszokból.
2021. márc. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

Első alkalommal megkérdezte mi a baj? Miért vagyok ott? Nyílván tudta, mert nála voltak a leleteim, de hallani akarta az én véleményem.

Aztán gyakorlatokat csináltunk, kaptam "házi feladatot", meg erősített bizonyos dolgokban, megnyugtatott.. egy csomó dolgot máshogy gondoltam mint ami valójában. De igazából szituáció függő mit kérdez...

2021. márc. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
Ez pont egy olyan téma, amiről úgy kéne írni, hogy van tapasztalatod.
2021. márc. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!