Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Telefonon este későn (11kor)...

Telefonon este későn (11kor) felhívott egy férfi hang, hogy látott aznap X helyen, ahol tényleg ott voltam. Szerintetek aggódjak?

Figyelt kérdés

Konkrétan sportoltam egy edzőteremben, de ott sok ember van, annyira közeli ismerősöm nincs, aki tudja a számom. Nem tudom honnét tudja a számom.

Érdemes lenne jelezni a helynek?


Ma már az ördög sosem alszik, de a rendőrség egyelőre nincs benne a pixisben, mert semmi olyat nem mondott, amivel foglalkoznának.

Semmi furcsát nem vettem észre, de sok ember jár oda, főleg hétfőn délután (tegnap történt)


Fiatal 27 éves nő vagyok, bár nem kifejezetten csinos.



2021. márc. 2. 07:53
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ismeretlen számról hívott és csak ennyit mondott, mielőtt visszakérdezhettem volna, letette. Soha nem szoktam ilyeneket felvenni, de azt hittem baj van valakinél, azért hív.
2021. márc. 2. 07:58
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Készíts magadnak olyan eszközt, programot, amivel a hívást tudod rögzíteni. Előtte azért próbáld ki, hogy jól működik-e hívás közben. Ha legközelebb hiv, akkor vedd fel a hanganyagot, mentsd el a számot. Amig nincs baj, addig nincs baj. Viszont ha történik bármi, ami túlvan azon, hogy egyszerű udvarlás, vagy bármi ami nemkívánatos, akkor lesz ezzel kapcsolatban bizonyítékod. Enélkül, bemondásra nem fog semmi történni.
2021. márc. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Tiltsd le ezt a számot.
2021. márc. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Vedd fel igen + legyen nálad is valami soha nem tudni, nehogy megtámadjon. Paprika/gáz spray, sokkoló vagy akár kés is.
2021. márc. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben hanyagolnám azt az edzőtermet.
2021. márc. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Én kerülném azt a helyet. Ki tudja, lehet, hogy egy ott dolgozó... Meg ha udvarolni is akar, akkor is este 11? Nem normális. Figyelj arra, hogy ha mennél újra(én inkább nem tenném), csak akkor ha sokan vannak. Sőt a környéket is elkerülném inkább!
2021. márc. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem leginkább az válik be, ha nem játszod az áldozatot. Tehát nyugodtan tiltsd le a zaklatót, ha esetleg élőben próbálkozik pl. az edzőteremben, akkor szólj neki vissza, és tarts magadnál önnvédelmi eszközt.


Ezek a zaklatók nagyon gyakran gyáva emberek, és könnyű prédára utaznak. Akit nem tudnak befosatni egy késő esti telefonnal, arról leszállnak.


Kivéve persze, ha kóros és mániás az illető, rád van kattanva. Lehet ilyen pszichiátriai eset is, de szerencsére nagyon ritka.

2021. márc. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%

Elvileg edzőteremben járni tilos,ha jól tudom,és megvan még a rendelet.

Tehát innentől kezdve tényleg hanyagold az edzőzermet.

Szerintem ez figyelmeztető hívás volt,legközelebb ez az ember jelenti a rendőrségen.

2021. márc. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8%

8-as: Valóban zárva vannak az edzőtermek.

Emiatt elég gyanús, hogy kamu a kérdés.

2021. márc. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nincsenek zárva annak, aki sportegyesületi tag, ahogy én is, de tájékozódni kéne, mielőtt hülyeségeket állítasz, versenyengedélyem is van. Két házra van a rendőrség a teremtől és mindig elég sokan vannak, mert nagy terem. De mindenképp lesz nálam valami eszköz. Furcsálltam is, mert eddig csak normális emberekkel találkoztam, meg vagy 5 éve odajárok. Nagy 4 sávos főút mellett van, minden tele van kocsikkal és mindig fényes nappal megyek. Na mindegy remélem nem hív többet.
2021. márc. 2. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!