Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Telefonon este későn (11kor)...

Telefonon este későn (11kor) felhívott egy férfi hang, hogy látott aznap X helyen, ahol tényleg ott voltam. Szerintetek aggódjak?

Figyelt kérdés

Konkrétan sportoltam egy edzőteremben, de ott sok ember van, annyira közeli ismerősöm nincs, aki tudja a számom. Nem tudom honnét tudja a számom.

Érdemes lenne jelezni a helynek?


Ma már az ördög sosem alszik, de a rendőrség egyelőre nincs benne a pixisben, mert semmi olyat nem mondott, amivel foglalkoznának.

Semmi furcsát nem vettem észre, de sok ember jár oda, főleg hétfőn délután (tegnap történt)


Fiatal 27 éves nő vagyok, bár nem kifejezetten csinos.



2021. márc. 2. 07:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Tessék itt van, akik szerint tilos terembe járni:

[link]


Amúgy letiltanám, de ismeretlen számról hívott sajnos.

2021. márc. 2. 10:24
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem ismerek senkit annyira azt úgy értettem, hogy nem tudja a számom, annyira nem. Az egyik tulajt családostól ismerem, ha tényleg ott dolgozó, akkor nagyon meg fogja szívni.
2021. márc. 2. 10:27
 13/14 anonim ***** válasza:
21%
Eleve ott sánta a történet, hogy hívás azonosító nélküli hívásokat fogadsz! Nálam ilyen elő nem fordulhat! Nem is keres senki, aki nem kívánatos személy az életemben! A templomokat építették arra a célra anno, hogy higgyenek bennük az emberek, - nem olyan világot élünk, amelyikben feltétel nélkül megbízhatsz bárkiben is. Engem a Jézus is hívhat - akár fehér pendelyben is, - ha szám nélkül hív, úgy járt. Bárki hív, azonnal veszi a telefonom - és itt a kör lényegében be is zárult! És arra is van stratégiám, ha az általam alkalmazott óvintézkedések ellenére is "át csúszik" valamilyen kóbor hívás a szűrési szisztémán... Nem is kapok fenyegetéseket, reklámokat, vagy bármilyen hasonló szemetet.
2021. márc. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kerd le a hivaslistat!Ott meglesz a szama..
2021. márc. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!