Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire gáz, hogy apám...

Mennyire gáz, hogy apám megnézte a telefonom kijelzōjét és "olyan" üzenet jött akkor? (elolvasta..)

Figyelt kérdés

Mennyire gáz, hogy 16 évesen a barátommal kezdünk szexuális kapcsolatot élni, és, hogy pont akkor írt "olyat" mikor apám a kijelzōt leste?

Sosem adtam neki a telefonom de ō meg titokba nézte mikor egy percre is távol vt tōlem a teló.

Nem mondott semmit csak, hogy "hát biztos nem a barátnōddel vagy el egésznap" és nekem ez nagyon kellemetlen volt.

Égek még most is. Nagyon gáz? Egy apa, hogy reagálna/mit gondolna magában a 16 éves lányáról?

Nagyon kellemetlenül érzem magam.

Valaki járt már hasonló képpen? Nekik mit szólt a szülō?

Koszi elore. Kerlek nyugtassatok meg xd


2021. márc. 3. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem pampog, akkor mi a baj?
2021. márc. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert kellemetlenül érzem magam most, félek mit gondol ezekrōl magában, hogy könyveli el ezt. És azért nem 18 vagyok még. "hogy bármit csinálni lehessen"
2021. márc. 3. 15:36
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Miért nem mesélsz neki magadtól is?

Persze nem a legvadabb részleteket...

ha nagyjából képben lenne, biztos nem lenne ennyire kíváncsi.

2021. márc. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
A telefonos beszélgetés, chatelés bőven beletartozik a "levéltitok" fogalmába. Nem jogos a leskelődése úgy sem, hogy a szülőd.
2021. márc. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
De jogos, ő felel érte. De igazából úgyis tud mindent. Amelyik kamasznak van lehetősége úgyis csinálni fogja. Mindenki tudja. Biztos félt amúgy, nem ismeri a pasid.
2021. márc. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Így jártál...az apa helyébe nem örülnék, ha mondjuk azt látnám a képernyőn "hogy de jól szoptál" :D de ennyi.
2021. márc. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
és még olyan butus vagy hogy azt sem tudod hogy mit szabad 18 év alatt és mit nem xd mert nincs a szexhez kötve a 18 év xd
2021. márc. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, én egyszer egy képet akartam neki épp mutatni az új szekrénysorunkról, de elfelejtettem kitörölni 1-2 elég intim képet és azt is sikerült megmutatni.😑🤣
2021. márc. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
16:30 nem tudom ki vagy de imadlak😂 ez megnyugtatott, nem csak en vagyok ilyen szerencsetlen🤣
2021. márc. 3. 19:01
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem apukádat, de szerintem nem most jött le a falvédőről. Ő is volt fiatal. Ha nem szólt ezen kívül semmit akkor szerintem nem nagy ügy.
2021. márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!