Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook chatjében az elküldöt...

Facebook chatjében az elküldött üzenet honnan tudom,hogy elolvasta a címzett?

Figyelt kérdés
Az stimm,hogy apró,halvány betűkkel oda van írva,hogy:"látta,óra-perc"De ezt ki tudja valahogy"játszani"az illető?
2020. szept. 10. 10:18
 1/4 A kérdező kommentje:

"Szerintem elolvasta, csak ha engedelykeresekhez megy akkor te addig nem látod hogy ő elolvasta amég nem reagál rá, de gondolom nem irt"

Ez tényleg így van?

2020. szept. 10. 10:25
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt hiszem ha nem nyitja meg a chatet (csak az üzenetek értesítési listát) vagy a telefonján csak lehúzza az értesítési sávot akkor valamennyit lát belőle, anélkül hogy olvasottnak jelölné.


Amúgy van hogy elolvassa valaki ténylegesen és akkor sem jelöli. De olyan is előfordult, hogy megvolt nyitva és úgy jelölte nekem olvasottnak, hogy nem is láttam, mert nem voltam gépnél. Szóval teljesen megbízhatatlan. Szerintem ne foglalkozz ezzel, nincs jelentősége... csak kellemetlenséget okoz. Pl aki egy óvodás szintjén van, az képes amiatt megsértődni, mert "láttam" csak nem írtam.. pedig nem. De még ha úgy is van, akkor sem biztos hogy azonnal tud reagálni az illető, mert lehet épp elfoglalt: buszon van, főz, dolgozik, akármi...

2020. szept. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Na?
2022. máj. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
elolvasta?
2022. máj. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!