Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A vékony vagy a dundi női...

A vékony vagy a dundi női alkat a szebb?

Figyelt kérdés

2021. márc. 3. 19:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%
dundi
2021. márc. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
78%

Mindenképpen a dundi

19f

2021. márc. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ, pontosan milyen. Vékonyak közül nekem az tetszik(női szemmel és hetero vagyok amúgy), aki olyan formásan vékony, tehát edzésnek köszönhetően kerek fenék, lapos has, és kis formás cicik. Én ilyen vagyok, amikor nyitva vannak a kondik, mióta bezártak sajnos fogytam kicsit :( De hát ez van, majd ha megint kinyitnak, edzek. Dundi nők közül az a szép szerintem, akinek homokóra alakja van, kerek fenék, nagy mellek, de vékony derék. Ilyen nő nagyon kevés van Magyarországon, itt inkább csak elhízott és plöttyedt van sok, de az nem szép.
2021. márc. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is a dundi jön be


20f

2021. márc. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
83%
Egyértelműen a dundi
2021. márc. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
53%
Legyen mit fogni, legyen rajt husi. De mondjuk ne egy túlhízott mangalica. De szerintem a plusz size rohadt sexy tud lenni
2021. aug. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!