Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kedves 15-18 éves fiúk,...

Luca Kovacs kérdése:

Kedves 15-18 éves fiúk, nektek (nem mindenkinek) miért tetszenek a "dundi" lányok? Miért tetszenek jobban mint például egy magas, csinos, vékony lány?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne a válaszotok, hogy mi vonz bennük jobban mint egy vékony lányban.


U.i.: a vékony nálam nem az anorexiást jelenti



2015. ápr. 15. 15:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

En speciell a vekonyabbak szeretem. pl (170/50)


de mindenkinek mas az izlese.

hajszinbe se szereti mindenki a szoket. ahogy a nagy mellet se preferalja az osszes ferfi.

meg az is ok lehet hogy a .. "szep lanyoknal nincs eselyem. lejebb teszem a lecet"

bar ez remelem nem indok mas fiuknal



18/f

2015. ápr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Először is, miért feltételezed azt, hogy a 15-18 éves fiúk őket favorizálják? Csak mert te ezt tapasztalod? Ennyi erővel én meg kérdezhetném azt, hogy miért minden ember fehér, elvégre engem csak fehérek vesznek körül. Másrészt meg, nem tudom figyeled-e a közéletet, de az ottani role model a vékony női test, nem pedig a plus size (az más téma, hogy ez utóbbit igyekszik felfuttatni egy csomó kövérek lelkét istápoló egyesület).
2015. ápr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%

Én nem őket favorizálom :)

15/F

2015. ápr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18 éves srác vagyok. Ha két lány közül kéne választani, és a külsőn kívül minden ugyanaz lenne, én a magas vékonyt választanám:) Én is elég magas vagyok, lehet emiatt. Emellett ez tetszik :D
2015. ápr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igazából csak azt írom amit látok, itt is, és ha elmegyek plázába vagy máshova tök helyes, magas srácok duci lányokkal jelennek meg... Amúgy köszi a válaszokat!
2015. ápr. 15. 15:24
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Megfigyeléseim alapján a pasik 85%-a szereti a vékony csajokat, 15% pedig a dundikat. Azért tűnik többnek a dundikedvelők száma, mert ha a kezünket a szívünkre tesszük, akkor mindenki tudja, hogy a vékony csajok kelendőbbek, és a különlegességet szeretik hangsúlyozni az emberek, valamint a telt lányok önbizalomhiány miatt többet panaszkodnak, ezért gyakrabban tűnnek fel az őket vigasztaló dundikat kedvelő pasik.
2015. ápr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
39%

Én 19/F Budapestről

Én nekem nem gond ha dundi, és a vékonyba is van ami szép és csúnya ellenben van dundiba is nem szép.

De nem a külső a fontos ha szeretem lehetne 9999kg de akár -9999

2015. ápr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Mert ők szexisebbek nőiesebbek.Persze lehet szép egy magas vékony lány is.
2015. ápr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Egyértelműen a vékony lányokat szeretem, a duci lányok nem vonzóak a számomra. 18/f
2015. ápr. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
de mi abban a sexy hogy látod a zsírpárnáit? (nem az a kis zsírpárna hanem a nagy úszógumik)
2015. ápr. 15. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!