Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Erdélyiek. Mit reagáltok ha...

Erdélyiek. Mit reagáltok ha azt mondja egy román, hogy " bozgor " ?

Figyelt kérdés
Nem vagyok erdélyi, de ma egy játékba lebozgoroztak, és nagyon sz*rul esett. Mit kellett volna rá írni??
2021. márc. 3. 22:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
30%
Szard le. Hamarosan ugyis visszafoglalunk mindent.
2021. márc. 4. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sértő, főleg mivel tudom, hogy ez a célja. Nem szabad felhúzni magad rajta, mert ezt akarja elérni. Szépen higgadtan megkérdezem, hogy ettől most jó ember lett, hogy pusztán a származása miatt sérteget másokat?
2021. márc. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

#11 a Szovjetunio szétbomlását követően Kárpátaljára nem tartott igényt országunk, pedig 90% lett volna a siker, de nem akarták, sajna nem lesz ez, bármennyire is szeretnénk, ez van.


Egyébként higgadt maradtam. Kileptem a p1csába megírni ezt a kérdést. Egyszer egy parkolóba adtam vizet meg szalámis kenyeret csináltam egy román furgonosnak mert láttam, hogy néz amikor kajálok, google fordítót elővettem, leírtam, hogy kóstolja meg a kaját. Úgy megette a fél kiló kenyeret meg a szalámit. Sőt vagy 1 liter vizet húzóra betolt adtam neki kettőt. Nem értettem mit beszél, de örült.


Román furgonos a legrosszabb faj amúgy, gázolajat sőt még gumiból levegőt is lopná ha tehetné. Úgy adtak korábban munkát nekik, hogy kérdezték mennyi üzemanyagod van , de kártya nem járt hozzá, oldja meg. Lengyelek is ilyenek , csak mondom csak a román a romántól is lop a lengyel meg nem, de csak a lengyel a magyart leszívják nyugodt szívvel, ott nincs közös borivás. :D

2021. márc. 4. 10:50
 14/14 anonim ***** válasza:
Semmit nem reagálok. Ha a személy megérdemli a választ, akkor max annyit mondok, hogy "paraszt vagy". De nem csinálok belőle ügyet, nem éri meg
2021. márc. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!