Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a kínai...

Mi a véleményetek a kínai vakcináról? Lesz mellékhatása 1 év múlva?

Figyelt kérdés

2021. márc. 4. 21:00
1 2
 1/18 DeMoR ***** válasza:
59%

Látod ez az ami miatt szerintem nem lehet normálisan kifejleszteni ennyi idő alatt egy vakcinát. Mert nem tudjuk mi lesz 1, 2, 5, stb. év múlva... Persze oké ráengedtek M.I.-ket a témára, de ha véletlen mégsem volt olyan pontos az az algoritmus? Akkor majd írnak egy bocsi levelet. Hát köszönjük :D Nem kell félre érteni, szimplán csak egy kételyek között lévő a szeretteit féltő állampolgár vagyok.


Egyszerűen az, hogy nem informálnak, csak a saját malmukra hatják a vizet, a kisember meg elvérzik közben ... meh... a lényeg, hogy magyarország jobban teljesít... ^^

2021. márc. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
17%
Egyikről sem tudhatjuk. Én bízok a politikusokban, mivel mindenhol az adó egy szemmel jól látható részét a saját zsebpénzükként kezelik, nem engednék meg, hogy valami olyannal szurkáljanak, ami veszélyesebb, mint maga a vírus (csökkenne a bevételük). Keleten is nyugaton is vannak olyan országok, ahol a hatalmi struktúra stabilabb, mint középeuróapában és ott is ezeket használják.
2021. márc. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%
Rák ellen sincs oltás pedig hosszú évszázadok óta van egészségügy vagy évezredek? Influenza ellen sincs 100%os védőoltás, szintén évtizedek alatt, és majd pont erre van 80-90-95%os hatékonyságú oltás? Na köszönöm ilyennel ne is próbáljanak megetetni.
2021. márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
39%
1 év múlva már a mikrochip irányítja a beoltottak agyát, amit Bill Gates talált ki, az illuminati kiteljesedik, a terv megvalósul, a microchipek a denevérek frekvenciájára lesznek rezonáltatva, mert ugyebár azok tehetnek a koronáról, vagyis Kína, azért puncsol nekik Vityánk is, mert egyértelmű, hogy Kína akar dominálni a világ felett, népírtás az oltás, meg gondolat irányító chip berakásra használják, nemsokára kiderül az igazság is, miszerint a Földünk valóban lapos, és dimenziós rétegekből áll, amin nemsokára áttörnek az idegenek. Észak-Korea és Kína már tárgyalnak a betolakodókkal, akikkel lezsirozták ezt az egész virus hazugságot, ugyanis már régóta figyelnek minket, és nem tetszik nekik, hogy el vagyunk szaporodva, meg kell ritkulnunk, mint a malacoknak a töviskesi tanyán. Ha harmadolódunk békén hagynak minket, Kína vállalta a vírus kitervelését, segítségül kérte Billt, 1 év múlva pedig mindenre fény derül, a sok birka meg még elhiszi ezt a sok sz.rt amit az orvosok meg virológusok mondanak pfffffffffff BiRkAK
2021. márc. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
4-es a rákot elkapják az emberek? Nem is tudtam
2021. márc. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
21%

#6:

Én már kaptam el rákot a dohánygyárban, pubi. 😀

2021. márc. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%
A rákot nem kapják el nyilván, de miért nincs olyan oltás, ami ezt meggátolja, kivédi, megállítja?
2021. márc. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen más egy fertőző betegség, amit ember ad át embernek, meg egy olyan betegség amelyben daganatok alakulnak bennünk ki, amiknek a hajlamossága genetikailag már amúgy is a génjeinkbe vannak kódolva. Megelőzni valószínűleg nem lehet (nagyon fiatal "semmi káros szenvedélyekkel nem rendelkező" gyerekek is rákosak). Ilyen szempontból full hülyeség egy fertőzéssel terjedő járványt a rákhoz hasonlitani.
2021. márc. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem meg nem hülyeség. De ez a te privát véleményed. Akkor tessék ott az influenza elleni védőoltás. Annak sincs ekkora hatékonysága évtizedek alatt, mint amit erről állítanak. Szerintem mellőzd a fidesz melletti állításaidat, köszönöm
2021. márc. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Mekkora érvek, jó ég. "Szerintem mellőzd a fidesz melletti állításaidat, köszönöm" nem vagyok fideszes, csak szimplán buta érveket hozol fel, kevered a szezont a fazonnal, meg rögtön bevonod a mocskos politikát, értelmiségi tanult magyar emberek.
2021. márc. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!