Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van hatalmas tömeg most...

Miért van hatalmas tömeg most az élelmiszer boltokban?

Figyelt kérdés
Nem zárnak be, árú is lesz, még most akartam bemenni de akkora tömeg volt bent, egy 50 ft-ost nem lehetett volna leejteni. Az ajtóból inkább visszafordultam. Nagy parkolója van a boltnak, 20 év alatt még sosem volt teljesen tele.
2021. márc. 5. 11:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Tavaly is mindenki megbolondult, pedig ugyanúgy nem zártak be a boltok. Sok az idióta, még több a birkaszellemű.
2021. márc. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%
Mert nem bíznak a kormány szavaiban..
2021. márc. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
29%
Biztonság fontos számukra, bizonytalanságban nem lehet élni.
2021. márc. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
30%

Hihetetlen hogy vannak akik még mindig nem értik.

Ezek az emberek nem attól félnek hogy nem lesz nyitva a bolt.

Mivel zár az ország, és az az ajánlás hogy most két hétig ha lehet, senki ne menjen sehová, ezért vásárolnak be előre. Értelemszerűen azért, hogy a következő két héten ne kelljen boltba menni, és megpróbálják visszaszorítani a vírust.

Aki tud, otthonról dolgozik. Ha még felelős módon be is vásárol előre két hétre, hogy aztán ne kelljen naponta-másnaponta boltba mászkálni és emberek közé menni, akkor nem hülyének nézni kéne őket, hanem örülni hogy ők tesznek valamit azért hogy ne terjedjen annyira a következő két hétben.

2021. márc. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
63%

tömegpszichózis....


pedig nem zárnak be az élelmiszerboltok.


De én tudtam előre, hogy ez lesz. :-DDD Ezért már tegnap bevásároltam hétvégére. De semmiféle halmozás, vagy készletre....

2021. márc. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
29%
Azt mondjuk jobban megértem hogy a gyerek miatt vásárol be, hogy ne kelljen mászkálni. Én a napi bevásárlást intézem csak.
2021. márc. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%
A havi bevásárlás sok családban ilyenkor aktuális. Ezzel együtt tényleg butaság oktalan felhalmozással kelteni a biztonság hamis érzetét. Mi is ebben az idősávban szoktuk elvégezni a havi nagy bevásárlást, de nálunk nincs tele egy helység élelmiszerrel, WC-papírral, élesztővel, liszttel, cukorral. Ugyanannyit veszünk mindenből, mint amennyit egy hónapra meg szoktunk venni. Semmi extra!
2021. márc. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
60%

"Értelemszerűen azért, hogy a következő két héten ne kelljen boltba menni, és megpróbálják visszaszorítani a vírust."

Ezt te komolyan el is hiszed?

Pánik. Mert ki tudja, lehet, kijárási tilalom lesz majd, meg nem termelnek a termelők, meg leállnak az áruszállítók. Kifosztják az üzleteket és nem lesz mit megvenni. És amúgy is , tuti jön majd a teljes bezárás, nem léphetünk ki a lakásunkból.


Egy évvel ezelőtt is ez volt. Sok csökkent értelmű ember.

2021. márc. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%

Nem ugyanezt csinálják a háromnapos hétvégék előtti napon?

Ilyenkor hirtelen mindenki pánikba esik, hogy egy napig zárva lesznek a boltok. Most is csak annyi maradt meg a fejekben, hogy valami zárva lesz 1-2 hétig, a lényeget nem értették meg.

Semmi köze a védelemhez, az emberek ilyen egyszerűek.

2021. márc. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%
Mert az emberek birkák, azért. Ugyanezt csinálják, ha 1 napig nincs nyitva a bolt, éhen akarnak halni.
2021. márc. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!