Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha ki...

Miért van az, hogy ha ki mersz írni egy ártatlan kérdést, az, első 3 válaszoló között biztos ott van egy primitív b... o kotozkodo válaszoló?

Figyelt kérdés
Egyáltalán csodálom, hogy meg megy ez az oldal de ezek itt élik ki magukat? Esküszöm roszil vagyok tőlük, azt várják lesik mikor hol tudnak beléd rúgni mellesleg olyan megnyilvanulasai van 1-2nek, hogy el sulyedek meg én helyette!!!
2021. márc. 6. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sz..rd le.
2021. márc. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Most én is le leszek oltva biztosan.

Miért ilyen pocsék a helyesírásod és fogalmazásod?


Sokan tényleg itt élik ki magukat, viszont sok kérdező is frusztrált és dührohamot kap, ha neki nem tetsző választ olvas.

2021. márc. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Minek hasznalod akkor az oldalt?
2021. márc. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3#CSAK

2#az, hogy miért ilyen ahoz semmi közöd! Szerintem nem vagy magyar tanár! De azért lTom sikerült értelmezni mégis csak attól függetlenül...

2021. márc. 6. 18:11
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Bástya, ilyen helyesírással amúgy is elsüllyedhetnél!
2021. márc. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

Ne foglalkozz velük, görgess tovább, van/idővel lesz majd olyan válasz ami hasznos.


3as

Ugyanezt lehetne kérdezni az összes olyan válaszolótól, akik nem a kérdésre válaszolnak.

Az oldal célja az lenne, hogy valaki kérdez valamit mások meg valaszolnak arra a kérdésre, amit feltett.

2021. márc. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

#4

Kérdező, az írásképed rólad mutat egy bizonyítványt. Ha te ilyen vagy, akkor ne csodálkozz, hogy vadidegen emberektől is csak a negatívat kapod.

2021. márc. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%

#4:

A CSAK az nem túl kielégítő válasz, sőt kifejezetten primitív.

2021. márc. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%

#6:

Mégis mit lehet válaszolni arra, ha valaki csak idegállapotból hisztizik, hogy a sok csúnya bácsi/néni bántja a neten?

2021. márc. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30%
#9 Nem kötelező választ írni. Ha nem tudsz válaszolni, akkor nem kell.
2021. márc. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!