Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt mindenki vadászik a másik...

Itt mindenki vadászik a másik kérdezőre ?:D azt látom mindenhol mindenki vádolja a kérdezőket/válaszolókat hogy mindig ugyan azt a baromságot írja ki. Mondták nekekem is egyszer és utána esett le, hogy sokan igen csak tévednek : D

Figyelt kérdés
2020. okt. 15. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Már megint itt vagy?
2020. okt. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:D
2020. okt. 15. 11:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez az azonosítgatás, (fel)jelentgetés meg a házmesterkedés még az előző rendszer maradéka, az internet használók egy bizonyos kasztjánál megfigyelhető a gyakorlatban. Akik nem fogadják el, hogy ez egy anonim oldal, azoknak egyértelmű javaslat a felület elhagyása és egy másik netes fórum/közösségi médiaplatform használata.
2020. okt. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De tök poén nézni ahogy valszeg hamisan vádolgatnak :D
2020. okt. 15. 12:31
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A felnőtt kategóriában van egy nő, aki szinte szó szerint mindig leírja ugyanazt a kérdést, csak 1-1 apróságot változtat, hogy máshogy kapjon választ.

Tényleg néhányan mellélőnek, de azért vannak, akik tényleg újra és újra kiírogatják ugyanazt.

2020. okt. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De te ezt most például honnan tudod?:D szerintem túl sokat vagy itt és megrögzött paranoid lettélxd
2020. okt. 15. 12:51
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Honnét tudom? Leírtam, érdemes lenne elolvasnod a válaszokat, ha már kiírsz egy kérdést: SZINTE SZÓ SZERINT UGYANAZT kérdezte az illető. Tényleg. Mondatok egyeztek és nem párszavas tőmondatokról van szó.

Semmi paranoia nincs abban, hogy páran tényleg többször írogatják ki ugyanazt a kérdést. Túl sokat sem kell itt lenni, mert van, aki 1 nappal később, szinte ugyanabban az időpontban ír ki kérdést.

Ikszdé.

2020. okt. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Te megrögzött paranoiás vagy. Ez a hangnemen is érződik :DD képzelödtök
2020. okt. 15. 13:14
 9/10 anonim ***** válasza:

A Szexualitás kategóriában van egy pasi, aki úgy 3 naponta kiír valami hülyeséget. (2 fiókja is volt már, kis névkülömbséggel)

Ezt meg onnan tudom, hogy mindig megírom neki, hogy el van tévedve, amire aztán ír egy privátot. :D (Ahol látszik a neve)

2020. okt. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kiküldtem rád a pszhiáter kommandót késő a mentegetőzésre!!!!!!
2020. okt. 15. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!