Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi folyik itt (is)?

Mi folyik itt (is)?

Figyelt kérdés
Akár milyen kategóriában olvasgatok kérdéseket, szinte csak a bunkó, rosszindulatú kommentelokkel van tele! Alig látok már normális kulturált válaszokat. Azt élvezik (itt is) mikor, hogyan tud bele rúgni a másikba? Mellesleg így könnyű arc és név nélkül! Szánalmas!
2021. márc. 7. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Az emberek egyre frusztráltabbak, és nincs más hely, ahol le tudnák vezetni, megtorlás nélkül.
2021. márc. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem kell mindent a vírus rá fogni! Ez már egy jó ideje megy. Egy héten többször bele szoktam nézni és meghokkenve látom és sajnos tapasztaltam már meg én is! De az ilyen embernek se nevezhető mit szólna hozzá ha fordított helyzetben válaszolna ak neki is? Kicsit elgondolkodtató szerintem.
2021. márc. 7. 10:51
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
2020 előtt is így volt. De rengeteg hasznos és normális válasz van, viszont az emberben inkább ragad meg a negatívum.
2021. márc. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
16%
Neked sincs megjelenítve a neved.
2021. márc. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4# de én nem trágár, bunkó, kozotkodo válaszokat írok sem pedig teszek fel. Erdelmezd a ki írást meg egyszer.
2021. márc. 8. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!