Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek meddig fog még...

Szerintetek meddig fog még eltartani a COVID-19 (mutációival és a még kialakuló mutációival együtt) 2021-ben? Mikor fogjuk teljesen legyőzni? És a korlátozások szerintetek még meddig lesznek érvényben?

Figyelt kérdés
2021-ben még kulcsfontosságú kérdés lesz a járvány? Hamar le fogjuk már győzni, vagy valóbban kell még egy év, hogy teljesen eltűnjön a COVID? Szerintetek a korlátozások még 2021-ben érvényben lesznek? Esetleg erősítenek rajtuk az év elején? Vagy teljesen el is törlik, mert pár hét/hónap és már csak a múlté lesz?

2020. dec. 30. 13:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
Igen biztosan kulcsfontosságú lesz a virus kérdés.
2020. dec. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%
Én úgy tippelem, hogy márciusban nyithat minden.
2020. dec. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

Ha továbra is fennál a vírushelyzet, el kell engedni a védekezést.

A mostani nem fenntartható állapot.

2020. dec. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
Április környékén már visszatér a régi kerékvágás...
2020. dec. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
41%
2021-ben tuti nem, lehet lepontozni.. nyaron visszanezunk ide es. megvitatjuk
2020. dec. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Tavasszal szerintem még lazán nem fog véget érni... Van egy nagyon idős rokonom, aki kapott levelet, arról, hogy a korára való tekintettel, hamarabb kaphat oltást, de még így is csak az egészségügyi dolgozók, a közalkalmazottak, meg hasonlók után. Holnapután január van, újév, nem hinném, hogy két hónap alatt le lehetne győzni a járványt, úgy, hogy bár kevesebb a fertőzött, de még mindig rengeteg az új fertőzöttek száma, visszaemlékezve, múlt tél végére és múlt tavasz elejére, valamint nyár végére és ősz elejére, amikor, volt olyan nap, hogy még a 100-at sem ütötte meg az új azonosítottak száma. Arról nem is beszélve, hogy a mutációk már elindultak, sokkal gyorsabban terjednek és már itt van Szlovákiában is. A megmondók szerint még van egy év, amíg le tudjuk győzni, de én nem igazán bízom meg bennük, egy olyan országban, ahol meglehetősen rossz az egészségügy, szóval lesz az szerintem jövő ősz is...
2020. dec. 30. 14:42
 7/20 anonim ***** válasza:
13%
szerintem 2023 elejéig.
2020. dec. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
El fog tartani még pár hónapig biztosan míg minden normalizálódik. Szerintem nagyjából nyárra-őszre lesz majdnem minden olyan, mint volt.
2020. dec. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
51%
Amíg a közvélemény hagyja. Most sem indokolt a mindenkire kiterjedő korlátozás.
2020. dec. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
58%
Addig fog tartani a járvány, ameddig nem látják be az emberek, hogy nem menthetik fel magukat a legkülönfélébb indokokkal a közös célért összefogás alól. N+1-szer leírta M+1 ember, hogy minek, mi lehet, lesz a következménye, de még mindig nincs elég ember, aki ezt belátva és összefogva vissza tudná fordítani. A vakcina sem megoldás, mert az CSAK arról szól, hogy lehetőleg ÉN ne dögöljek bele a vírusba, - mindenki, aki nem én vagyok mehet a levesbe. Ennek valóban semmi értelme! Marad a maszk. Fertőzőképes marad ugyanúgy mindenki. Mutálódni fog a vírus is, - ami által borítékolva van, hogy lesz olyan kifajzása, amelyre a vakcina inkább gyógyír, mint ellenség. És ennek nem lesz addig vége, amíg a ténylegesen túlnyomó többség össze nem fog. Lehet okoskodni, húzni az időt, kifogásokat keresni - és találni, - de ez csak annyi hatással lesz vírushelyzetre, hogy hosszabb ideig fog tartani, mint amennyi időre normál megközelítés esetén szükség lenne.
2020. dec. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!