Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány éve Gyakoriztok és miért...

Hány éve Gyakoriztok és miért kezdtetek el? Mi tetszett meg az oldalban?

Figyelt kérdés
Én 3 éve! Azért mert imádom olvasgatni az érdekes és van mikor nagyon vicces vagy durva válaszokat a kérdések alatt!

#hány éve regisztráltál
2021. márc. 8. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én vagy 5-6 éve mert unatkozás közben lefoglal picit.

Ráadásul egyik barátnőmet is itt ismertem meg ami sok élménnyel szolgált. :3

2021. márc. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szex témakör, volt vagy 10-12 éve legalább. Ma már nem is nézem azt a témát.
2021. márc. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb 7-8 éve regisztráltam, de azelőtt is gyakran nézegettem már a kérdéseket az oldalon.
2021. márc. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Meghalt apám, testvérem elkezdte tönkrevágni anyámat és engem. Tanácsokat kértem itt, és sok kedves választ kaptam, ami segített. Voltak bunkók is, de az majdnm minden kérdés alatt van.

Ezért. Ez régen volt, aztán itt ragadtam.

2021. márc. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a 2. aktív évem itt, de 2018-ban regisztráltam, egy matek házi miatt, amit nem értettem és egy válaszoló linkjére voltam kíváncsi. Sokat segített :D

Előtte is többször ide irányított a Google, utána is, szóval maradtam, mert hasznosnak találtam az oldalt. Manapság "csak" az Emberek kategóriában vagyok aktív.

2021. márc. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb. egy éve használom ezt az oldalt, rengeteg hasznos dolgot tudtam meg innen, gyakran találok érdekes, illetve vicces kérdéseket és válaszokat. Sok kedves személlyel ismerkedtem meg itt, van, akivel majdnem minden nap levelezünk. :)
2021. márc. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2014-ben írtam ki az első kérdésem. Párkapcsolati tanácsokat vártam. :D Azóta is aktív vagyok itt.

26N

2021. márc. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kb. 2010-ben kezdtem a GYK-zást. Tetszik benne, hogy lehet privátozni, bár a korábbi, piros jelzés ilyen esetben tetszetősebb volt.

Változatos személyek vannak rajta, néha találni 1-1 értelmes hozzászólást, személyt is.

2021. márc. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9 éve gyk-zok. Azért kezdtem el, mert tetszett az oldal.
2021. márc. 15. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!