Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Életemben először beszéltem...

Életemben először beszéltem angolul külföldiekkel normális ,hogy ettől most megjött kicsit az életkedvem?

Figyelt kérdés

Szóval játszottam játékkal online és elkezdtem bandázni egy sráccal, azt hittem magyar, aztán nem, mint kiderült svéd. Discordon hanghívásba beszélgettünk, google fordító segítségével és amire emlékeztem iskolából. Tiszta ovisnak éreztem magam, nem tudtam néha mi van ha gyorsan beszélt, viszont most végre mertem megszólalni. Tehát még akkor sem volt ciki amikor guy-ra azt mondtam, hogy i gay és javítottam, hogy i boy and only love woman , not gay. :D. fél órát csevegtünk, kifáradtam rendesen, de most nincs az a lehangoltság rajtam, végre azt érzem, hogy ha ezt folytatom még talán külföldre is elmehetek, mert igaz 23 éves vagyok, de nagy vágyam ,hogy külföldön dolgozzak mint buszsofőr.


Bocsi, hogy ezt kiírtam, csak nekem nincs senki akivel ezt megoszthatnám és átbeszéljem, lassan 1 éve csak itthon vagyok mert félek a vírustól és nem merek közösségbe menni, oltást várom. :(



2021. márc. 9. 20:38
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Erre nem tudok mit mondani. Alig beszélek emberekkel, én magyarnak érzem magam , ha elmennék csak azért mert külföldön foglalkoztatják a fiatalt, itt taknyosnak gondolnak meg lenéznek csak azért mert fiatal vagyok. Engem azért nem vesz fel a Volán mert 23 vagyok és 18-nak nézek ki, magamtól is el kellene kérni a diák igazolványt.. én sosem szidtam senkit, pedig még suliban is vertek, mondjuk a cibbányok, de akkor sem szóltam semmit, csak annyit, hogy " mi velem a baj? " én voltam a csicskafejes zsirosge#i. És annak ellenére kibírtam 4 évet a suliba.

:( , persze bennem van, hogy ha cibbányt látok akkor kicsit remeg a kezem.


Amúgy pár hetet azaz pontosan kettőt dolgoztam mint tréleres , tudjátok a horror karavános, és az összes német wc rendetlen volt, tiszta szemét. Azért is hagytam abba ( +covid) nem tudtam ráülni a wc-re és sehogy nem tudtam nagyvécézni volt 2 napig tartottam amíg mondjuk nem mentünk át Csehországba, na ott érdekes módon tisztaság volt, de a német-osztrák wc na az tiszta dzsihád volt.

2021. márc. 9. 21:43
 12/20 anonim ***** válasza:
38%
Majd rájön ez a toxic-mániás is, ha kint lesz néhány évet, hogy kint is ugyanannyi (szerintem több) a toxic, mint nálunk. Nagyon gyermekded lélekre vall, ha valaki még efféle illúziókat dédelget magában, hogy "Nyugaton Még Az Emberek Is Jobbak". Szánalmas. USA is már lejtmenetben van mind politikailag mind társadalmilag, csak a vak nem látja.
2021. márc. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

"USA is már lejtmenetben van mind politikailag mind társadalmilag, csak a vak nem látja." Jó lennél standuposnak, halálra röhögnék rajtad magad. De nem az usába készülök, hanem skandináviába.

2021. márc. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
45%
Látom, a külpolitikai hírek nem tartoznak a kedvenc olvasmányaid közé.
2021. márc. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
De, in fact, nagyon sokat olvasom. De az átlagembert nem érintik azok, amikben "lefele csúszik" az usa. Hidd el, így is fényévekkel előttünk vannak.
2021. márc. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
"a nyilvános WC nincs összekulázva" 20 év így volt de manapság
2021. márc. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Ismét kihasználom, hogy nem pontozhattok le. BLM meg az ilyen káoszt okozó csürhe melyik országban is kezdte meg a hisztit? Hallotatok már a criminal ( így írják? Lives Matter hastag-ről :D. Meg a "defound the police" dologról? Az sem toxic magyar.. se nem román vagy bolgár dolog..
2021. márc. 10. 10:11
 18/20 anonim ***** válasza:
Az USA egy retek ország volt mindig. Tele van szegényekkel és prolikkal. Skandinávia a király jelenleg.
2021. márc. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Annyit hozzátennék, hogy nagyon nagy a szórás. Vannak az USÁ-n belül Magyarország színvonalú államok, meg sokkal jobbak is. De Amerikában is rengeteg csicska él, meg proli, mint itthon.
2021. márc. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Az előző válaszokhoz annyit hogy nem tudom miért kellett ezt a hülyeséget kikerekíteni ebből a kérdésből.

Tök normális, hogy feldobta hogy hosszasabb ingerszegény túlélés után végre jól érezte magát valakivel. Nekem sincs kielégítő szociális életem, mióta online oktatás van még annyira sem mint előtte. Hónapokon át csak a könyveket olvastam, meg a tanárral beszéltem online szóbeli vizsgán kb. Múltkor egyik órán teamsen csoportban kellett feladatot csinálni breakout roomban, felüdülés volt hogy miután kész voltunk tök jól el tudtunk beszélgetni, nagyjából egy 10-15 percet. Szabályosan fel voltam dobva utána :D Szóval nagyon átérzem :D

2021. márc. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!