Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha tudok róla, hogy valaki...

Ha tudok róla, hogy valaki rendszeresen 4-5 fős (ottalvós) bulikat szervez a korlátozások ellenére, akkor jelentenem kéne valahol?

Figyelt kérdés
(Tegyük fel azt is, hogy nem kedvelem az illetőt, és nem bánnám, ha egyszer az életben kapna egy körmöst.)

2021. márc. 10. 23:20
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
36 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Szánalmas. Meg is érdemled hogy ilyen életed van
2021. márc. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
10 főig mehet a dolog tudtommal.
2021. márc. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Ha egy baráti társaságról van szó és amúgyis találkoznak akkor inkább jelentgetes helyett egy kötelet ajánlok.


Ha nem, (amire keves az esely hogy goldengate oldal altal szervezett gang bang party lesz) akkor sem kellene.

2021. márc. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%

2


Mehet az 30 főig is ha nem beszariak mennek bulizni

2021. márc. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Úgyis azt kapod mindenkitől hogy nem.Mivel nem.
2021. márc. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nem kell följelentgetni meg betelefonálni, mert elterjed rólad, hogy egy ronda kis szánalmas spicli vagy. őt lehet hogy tönkretetszik anyagilag, majd kimászik belőle, de te leszel az, aki költözhet a városból, mert mindenki megtudja, hogy nem szabad benned bízni...
2021. márc. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
És mit jelentesz? 10 főig lehet tartani összejöveteleket.
2021. márc. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 valaki : ***** válasza:
100%

Visszatér a Rákosi-rendszer?

Kérdező én megértelek, mert én is szívesen keresztbe tennék néhány embernek és akkora örömmel tudnám végignézni ahogy megkap egy szép csekket akár. Viszont ez szánalmas... Őszintén mondom. Gondolj bele: Nem szeretlek, ezért feljelentettelek bulizásért...Szomorodj el!!! Ugye már érzed te is? Jó hogy nem ereszted le a bicaja kerekeit...

Én is tudnék fogást találni egy ilyen személyen (nem a korlátozásokkal kapcsolatban) de valahogy úgy érzem, utána nem lennék büszke magamra hogy egy ilyen pitiáner dolgot összehoztam. Ellenben, előbb-utóbb úgyis lesz valami gebasz, amihez nekem semmi közöm de jól megszívja majd. Na akkor jöhet a popcorn meg a fölényes mosoly :D csak ehhez türelem kell, várd ki te is.

+ itt valaki írta, hogy ha mások is megtudják azt, hogy spicli voltál, nem leszel népszerű a környéken (teljesen jogosan)

2021. márc. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
4-5 fő teljesen legális, semmilyen szabályt nem sért senki vele. Itt sokkal inkább a te enerváltságodról van szó.
2021. márc. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!