Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én nem bírom az ilyen...

Csak én nem bírom az ilyen poénokat?

Figyelt kérdés
Sokszor bele visznek egy beszélgetésbe szexualitásra utaló poénokat (pl.: nő-elfogyott a cigim, most mit szívok, pasi: na mit? *kacsintas) és hasonlók. Vannak akiken úgy látom h tök vevők az ilyen poénokra és folytatják de számomra ezek csak gagyik és idegesítőek. Pedig egyáltalán nem vagyok prűd de nem értem ezeken mi vicces :D más is van így ezzel?
2021. márc. 11. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Jaj, ezekkel engem is sírba lehet tenni. Fárasztó, erőltetett, unalmas szarok. Sose élek ilyenekkel, pedig vicces embernek tartanak. Fő fegyverem a faviccek és a szarkazmus.
2021. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Engem is idegesít, elég bénák.
2021. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Egyszerűen van egy IQ szint, ami alatt csak ez a menő, mert ennél összetettebb, mélyebb szántású poénokra nem futja.

Ki kell szakadni az ilyen közegből, és megkeresni a sajátodat.

2021. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 DeMoR ***** válasza:
21%

Nem prűdség kérdése, hisz akkor lenne az, ha helytelennek gondolnád ezeket a vicceket. Szimplán ha mindig ez megy az "gyerekes", tinis történet.


Ha viszont sosem! tudsz egy jól időzített malac viccen, számodra kedves ismerőssel nevetni, nem biztos, hogy az ismerőssel van a gond. :D

(Nem tisztáztad a "sokszórt".. Nem mind1, hogy 1 óra 1 alatt 1x vagy 5 percenként 1x :D)

2021. márc. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem is fárasztanak már, 12 éves koromban tudtam rajtuk röhögni utoljára.
2021. márc. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#4 nem mondom, hogy soha nem tudok, persze van h tényleg vicces szituban jön elő ilyen poén és vicces, de akik túltolják és mindenből ilyen poént akarnak kihozni...ki lehetne ezekkel kergetni a világból. De megnyugodtam, hogy nem vagyok ezzel egyedül. Csak már kaptam meg azért h ilyeneken nem tudok nevetni, h “jaj, milyen kis szégyenlős vagy”, de csak szimplán idegesítőnek tartom :D
2021. márc. 11. 21:33
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Na most számomra az, hogy valakinek elfogy a cseszett cigije, és CSAK ezért képes valakitől azt megkérdezni, hogy "most mit szívok" az pont ugyanúgy full röhejes. Az ilyen meg is érdemli, ha olyan választ vágnak a fejéhez. 😄
2021. márc. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez csak egy példa volt, ami épp eszembe jutott, de nem is ezen a kérdésen van a hangsúly, csak amikor ilyen hülyeségekből kreálnak poènokat és képesek még hozzátenni 10 hasonló “viccet”, és szarrà nevetni magukat.. nem tudom h velem van-e baj, hogy ezeken nem tudok nevetni:D
2021. márc. 11. 21:51
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Ezek nem viccesek, mert úgy van, ahogy mondod, beakad nekik, és csak kukipunciszexhihi a téma.
2021. márc. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

En birom az ilyen vicceket is,poennal reagalok. Szeretek nevetni,poenkodni akar szexualis temaban is.

N

2021. márc. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!