Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudnátok veletek megtörtént...

Tudnátok veletek megtörtént szituációban mondott frappáns poénokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A depresszió alaposan leépített és nem tudok már frappáns válaszokat adni, pedig azelőtt "lecsaptam a magaslabdákat",űbereltem, robbantak a kiszámíthatatlan poénok... nagyon hiányzik!



2015. dec. 8. 02:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézz a youtubeon sok Showder Klubot, Beugrót, Videómániát, Justvidman videókat! Hidd el, nekem is sokat segítettek!
2015. dec. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszer kimentünk a haverjaimmal a térre, cigiztünk is és én véletlenül rosszul nyomtam el a cigit és bedobtam a csikket a kukába, ami tele volt szétszaggatott papírral. Deszkáztunk tovább, az egyik haverom meg leült a kuka melletti padra sms-t írni a barátnőjének, amikor is baromi nagy lángra kapott a szemetes. A másik haverom, meg oda kiáltott a srácnak, aki észre se vette a lángokat, hogy: tudtam, hogy égő vagy, de azt nem hogy ennyire. Szakadtunk, aztán odahívtuk a polgárőrséget, akik a közelben tébláboltak és a tüzet eloltották. Az mókás egy nap volt.
2015. dec. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!