Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legfurább, legbizarr...

Mi volt a legfurább, legbizarrabb álmotok?

Figyelt kérdés

Sok furcsaságot álmodtam már közel 2 évtizedes életem során, de a mostani mindegyik bizarr és félelmetes zombiapokalipszist felülmúlja.


Először, éjjel megkergetett egy grizzly medve, kétszer is. Közben ki kellett kerülnöm néhány zombit, merthogy apokalipszis van a világban, mindezt a két közepes testű kutyámmal, akiket út közben lepasszoltam az egyik társamnak. Aztán, mivel rosszul vigyázott rájuk, az egyik kutyámból zombi lett és neki valami furcsa injekciót adtak be. Utána egy házban voltunk a társaimmal, szétszéledtünk körülnézni. Hirtelen gond lett, túl sok zombi tört be, de közben volt valami furcsa, valaki furcsa. Egy szobába lettem kényszerülve, ahol aztán 3-4 méter magasról kellett leugranom, felsértve a kezem, hogy inkább az, minthogy kitörjem a lábaimat. Megkerültem a házat és kikerültem a zombikat, bementem elől a társaimért, és ott, oda nem illően, egy boszorkányhoz hasonló képességű nő, meztelen csigává változtatta a társaimat.


Aztán felébredtem és elgondolkodtam, hogy a túróba tudtam ilyet álmodni.


Nektek mi a volt a legfurább álmotok?


2021. márc. 13. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Le feküdtem egyik csajjal akit utalok (hetero lány vagyok).
2021. márc. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyszer egy orbitálisat szexeltem egy idegennel és reggel "ragacsosan" ébredtem. Na ilyen egyszer esett meg, de ledöbbentem rajta. (F/27)
2021. márc. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Engem gyerekkoromban molesztáltak és nekem visszatérő álmom , hogy az ő szemszögéből történik meg a dolog.
2021. márc. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem szoktam emlékezni. Vagyis mikor felébredek még emlékszem, de utána ahogy teljesen magamhoz térek elfelejtem. Csak annyi marad meg, hogy orbitális baromság volt. Nem foglalkozom vele tovább, csak álom, nincs jelentősége.
2021. márc. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Visszatérő álmom, hogy öröklök egy kastélyt, ami Báthory Erzsébeté volt. Próbálom végigjárni, de előbb-utóbb előbukkan a szelleme, megijeszt és felébredek. Nagyon idegesítő, a kastély csomó részét tök jól ismerem, ha lenne tehetségem lefesteném mert amúgy tök jól néz ki, de lassan haladok a "felfedezéssel" 🤣 egyébként álmomban már tudom, hogy álmodom és mindig sietek, hogy nyithassak új ajtót, de az a p*na folyton megijeszt. Néha nagyon idegesít, nem tudom, hogy szabadulhatnék meg ettől az álomtól, full hülyeség és folyton visszatér 😅
2021. márc. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Repülés vizsga volt, át kellett repülni valami jeges tengert. Aki lezuhan az megbukik. De a vizsga vége előtt felkeltem sajna.
2021. márc. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Metionin ***** válasza:
100%
Egy gyúródeszkán ültem és úgy lebegtem vele mint Aladdin a varázsszőnyegen. Az volt az érdekes, hogy a falakon is át tudtam vele menni, úgy mentem a koliban egyik szobából a másikba és néztem ahogy a többiek alszanak.
2021. márc. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elraboltak és megkedveltem az elrablót
2021. márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem olyan volt, hogy majdnem beestem a metró elé, de egy fiú megmentett, megkerdeztem a nevét, ő meg valami helyet modnott, asszem vmi "Hagymás rét" volt, lehet nem az. Mindegy a lényeg az, hogy mikor felkeltem, utanakerestem, és kiderült, hogy létező hely.

Soha nem voltam ott, nem is hallottam róla -legalabbis nem emlékszem, hogy valahol is előkerült volna...🙄

2021. márc. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Álmodtam 1×, hogy valakivel nagyon összeveszek, ami be is jött.
2021. márc. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!