Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legfurább, legbizarr...

Mi volt a legfurább, legbizarrabb álmotok?

Figyelt kérdés

Sok furcsaságot álmodtam már közel 2 évtizedes életem során, de a mostani mindegyik bizarr és félelmetes zombiapokalipszist felülmúlja.


Először, éjjel megkergetett egy grizzly medve, kétszer is. Közben ki kellett kerülnöm néhány zombit, merthogy apokalipszis van a világban, mindezt a két közepes testű kutyámmal, akiket út közben lepasszoltam az egyik társamnak. Aztán, mivel rosszul vigyázott rájuk, az egyik kutyámból zombi lett és neki valami furcsa injekciót adtak be. Utána egy házban voltunk a társaimmal, szétszéledtünk körülnézni. Hirtelen gond lett, túl sok zombi tört be, de közben volt valami furcsa, valaki furcsa. Egy szobába lettem kényszerülve, ahol aztán 3-4 méter magasról kellett leugranom, felsértve a kezem, hogy inkább az, minthogy kitörjem a lábaimat. Megkerültem a házat és kikerültem a zombikat, bementem elől a társaimért, és ott, oda nem illően, egy boszorkányhoz hasonló képességű nő, meztelen csigává változtatta a társaimat.


Aztán felébredtem és elgondolkodtam, hogy a túróba tudtam ilyet álmodni.


Nektek mi a volt a legfurább álmotok?


2021. márc. 13. 20:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
UFO csajjal dugtam.
2021. márc. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!