Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Falukban miért bámulják meg...

Falukban miért bámulják meg az embert? Akár kerékpárral megyek, akár kocsival, mintha ufó lennék.

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat

2021. márc. 13. 22:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
20%
Mert köszönni kell a falusiaknak, ezek ilyenek. Első alkalommal voltam vidéken még a útlevelem is vittem, azt hittem kell, furcsa volt pl. van busz meg láttam taxit is ami nem sárga volt.
2021. márc. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%
Kevés az ingerük, csak a 4 fal közt vannak sokan, így újdonság az idegen. Na meg a bizalmatlanság.
2021. márc. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Velem is volt már ilyen.

Egyszerűen idegen vagy, szokatlan az, hogy nem ismernek.

Mert Marika néni és Pista bácsi már ott van születése óta és téged még nem látott. Ennyi, el kell engedni őket.


Hát még mekkorát néztek amikor mentünk haza családdal, és elterelték a forgalmat. Egy egyutcás falun kb 5 órán át mehettek a kocsik, míg vége lett a terelésnek. :D

2021. márc. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Pl Engem ismernek mégis bámulnak.
2021. márc. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Inteni, köszönni, vagy néhány szót kell szólni mindenkihez.
2021. márc. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!