Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a teendő, ha segédmotoros...

Mi a teendő, ha segédmotoros kerékpárra csak egyik oldalra tudok visszapillantó tükröt felrakni?

Figyelt kérdés
A kresz szerint mindkét oldalra kéne feltenni, viszont a motoromon csak egyik oldalt van felfogatás. Volt valakinek tapasztalata ilyen esetben rendőrrel? Milyen a hozzáállása a szervnek?

2021. márc. 9. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
sokat jártam úgy hogy csak bal tükör volt motoron, sosem baszogattak igazoltatásnál, de ha biztonságosabbnak érzed akkor vegyél tükröt, 2000 forint körül lehet rendelni olyat ami egész jól néz ki
2021. márc. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mióta van ez így? Én úgy tudom hogy elég egy, de javítsatok ki, ha tévedek. Hiszen néhány régebbi autón sincsen mindkét oldalon.
2021. márc. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy lehet venni tükröt, eredetileg egyik oldalt se volt, itt maga a jobb oldali felfogatás hiányzik. [link]
2021. márc. 9. 12:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdekes. Szerintem senkit nem érdekel amúgy.
2021. márc. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!