Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha visszamehetnetek 1 évet az...

Ha visszamehetnetek 1 évet az időben (amikor az egész karanténban maradás elkezdődött) mit csinálnátok másként?

Figyelt kérdés

Pl. Elkezdhettetek volna edzeni/egeszsegesen elni es valoszinu mostanra mar top testetek lenne.

Vagy elkezdhettetek volna valami nyelvet tanulni.

Esetleg meditalni, es egy teljesen mas szemelyisegkent visszaterni a “vilagba”.

En pl. A fogszabalyzomat egy evvel ezelott kezdtem volna el, akkor mostanra mar gyonyoru mosolyom lenne.... most viszont csak 1 hete tettek fel...


2021. márc. 14. 15:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Az összes pénzemet bitcoinba fektetném, így még jobban indult volna 2021. Bár most sem volt rossz.
2021. márc. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
felírnám a kur*va lottószámokat, és most milliárdos lennék
2021. márc. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Megmondanám anyunak, hogy menjen táppénzre, amikor nagyon fáradtnak érezte magát. Akkor még talán velünk lenne.
2021. márc. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Az a baj, hogy amit helyre akarnék hozni, ahhoz 2019 októberére kéne visszamennem, szóval ha tavaly ilyenkorra kerülnék vissza, azzal nem oldanék meg semmit.
2021. márc. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
28%
4-es, én sem, de legalább tudnék róla és meg tudnám akadályozni. Nekem szeptemberre kéne visszamennem. 3-mas voltam.
2021. márc. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
15%

Kösz, pont annyi mindenre van időm, mint amennyire eddig is volt, otthoni munka és otthoni suli mellett.

Amíg volt most ősszel iskola, nekiálltam diétázni, de most, hogy megint itthon vannak a gyerekek, lehet, bukom, mert nincs időm kétfelé főzni.

Szóval nem tudom, gyerekes szülőknek ne pedzegesd ezt, hogy mennyi szabadidőnk lett a vírus miatt...

2021. márc. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
Én nem csinálnék semmit másként.
2021. márc. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

Időben kivettem volna a könyveket a könyvtárból a szakdogámhoz. Elég nehéz volt csak online forrásokból megírni. Nem aggódtam volna magam halálra a nyelvvizsgán, ha tudtam volna, hogy anélkül is mehetek tovább rögtön mesterre, és újabb két évig senkit nem fog érdekelni, hogy van-e.

De ezek ugye végül megoldódtak. Nem csinálnék más nagy radikális változást. Hiszek abban, hogy az embernek arra van ideje, amire szán. Aki szeretne bomba testet vagy jóga órákat, az korona nélkül is szakít rá időt. Aki nem, az korona alatt is kifogásokat gyárt (mint mondjuk én az edzéssel kapcsolatban. De nem is mondom, hogy nincs rá időm. Azért nem edzek, mert egy lusta állat vagyok).

2021. márc. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%
azt amit a #2es írt
2021. márc. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Elvinném a macskánkat állatorvoshoz. :(
2021. márc. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!