Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan döntenél?

Hogyan döntenél?

Figyelt kérdés

Külföldön élek, jelenleg nincs munkám, viszont egy helyre biztosan felvennének decembertől. Nagyon nagyon nagyon szeretnék dolgozni, leírhatatlanul boldog lennék, viszont ha elvállalom, akkor biztosan nem tudok hazautazni a családomhoz karácsonyra. Mondtam a szüleimnek, azt mondták, hogy ők nagyon örülnének, ha hazamennék karácsonyra, de azt is megértik, ha dolgozni akarok, bár akkor szomorúak lesznek. Idén egyszer voltam otthon, mivel dolgoztam. 2 évvel ezelőtt szintén nem voltam otthon karácsonykor, mert végigdolgoztam az ünnepeket. Nem volt olyan rossz, de egyáltalán nem éreztem a karácsony szellemét.

Ha magamat nézem, akkor dolgozni jobban akarnék mint hazamenni, de ha a családomat, akkor úgy érzem, hogy haza kell mennem.

Hogyan döntenél a helyemben?



2018. nov. 17. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Ha jó lehetőség fogd meg. Karácsony után mi lenne? Bezabáltál, a családdal voltal, munkád meg nincs.. Karácsony lesz még bőven, hidd el.
2018. nov. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Nyilvánvalóan dolgoznék. Nem is értem mi ezen a kérdés.
2018. nov. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Én azt tapasztalom (Angliában élek, így csak erről az országról van tapasztalat), hogy akiket így november, decemberben alkalmaznak, főleg ha az adott cég nagy létszámú embert vesz fel, azok mind igénymunkák. Vagyis amíg az ünnepek vannak addig kellenek, majd januárban elküldik őket, hogy nincs tovább szükség rájuk. ( főleg vendéglátóipar, kereskedelemben) Ha ilyen munkád van akkor dolgozz, majd hazamész januárban ünnepelni. Legalább a pénzed meglesz.
2018. nov. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. nov. 17. 13:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Családod egy van, melód meg lehet 1000. A melóban semmi öröm nincs, a családdal lenni pedig (jó esetben) jó érzés. És az ünnep egyébként is arra van hogy meghittségben, szeretetben töltsük, ne sódert hányva vagy az irodában gebeszkedve. Én egészen biztosan a családot választanám. Sohasem lehet tudni mennyi alkalmad lesz még velük együtt lenni.
2018. nov. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!