Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek Húsvét után...

Szerintetek Húsvét után visszamegyünk egyetemre?

Figyelt kérdés
Félév elején nagyon hajtották, hogy kb húsvéttól jelenléti oktatás, amugy Debreceni Egyetemről van szó. Szerintetek visszamegyünk, vagy ha nem akkor mikortól?

2021. márc. 17. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Hát, én már annak örülnék, ha az általános iskolák és óvodák megnyílnának (amik márc.8-án zártak be). No meg azok a boltok és szolgáltatók, amiknek szintén márc. 8-án be kellett zárniuk.
2021. márc. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt ígérte Orbán, hogy húsvétig minden regisztráltat beoltanak... Ahhoz képest csesznek behívni. Így nem valószínű a jelenléti oktatás az általános iskolákban sem.
2021. márc. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nincs elég oltóanyag és a tanárok a sor végén vannak a listán. Én elhivatottságból nem tenném kockára az életemet
2021. márc. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
98%
Remélem, nem. Bár nálunk is nagyon rajta vannak a témán, de mi változik húsvétig? Semmi.
2021. márc. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
Én nem szeretnék, már rég lediplomáztam. :-D
2021. márc. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 most már a második negyedév végéig ígéri.
2021. márc. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!