Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gáz az, ha valaki...

Mennyire gáz az, ha valaki elmegy egyetemre, de nem tetszik neki, ezért jelentkezik egy másikra, ahova felveszik, de az mégúgy se tetszik neki és inkább visszamegy az előzőre?

Figyelt kérdés
A barátaim hülyének nézhetnek emiatt?

2019. szept. 9. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit foglalkozol azzal, hogy mi a barataid velemenye, ha egyszer az eletpalyad megvalasztasarol van szo? Nem merheto ossze a ket dolog sulya.
2019. szept. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem,csak félek hogy lenéznek emiatt vagy azt mondják szánalmas vagyok mert semmi se tetszik stb..

Igazaból tele van a tököm az egész egyetemmel,legszívesebben már dolgoznék.Jobb lett volna ha tanulok egy szakmát,csak már nem hagyhatom itt,vissza kéne fizetnem

2019. szept. 9. 20:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az a kérdésem, hogy mennyi idő alatt döntötted el, hogy nem tetszik?
2019. szept. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez a második hetem.Bár maga a szak tetszik,de kollégiumban vagyok most és nem bírom elviselni.Akkor inkább elvégezném azt a szakot ami nem tetszett,de legalább otthon vagyok
2019. szept. 9. 20:43
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 2 év után tudtam, hogy ezt a szakot kerestem. 2 hét alatt meg csak a tájékoztató órák vannak
2019. szept. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

De haza akarok menni nem bírom ki ebben a koleszban.

1 év lenne csak befejezni a félbehagyott sulit

2019. szept. 9. 20:47
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem gáz, hanem hasznos. Próbálgatta magát, és nem törődött bele a helyzetébe.


Ha te vagy az a valaki, akkor a barátaid nem fognak hülyének nézni semmi miatt, hiszen a barátok elfogadnak és támogatnak téged 🙂

Talán a haverok fognak csak ellenségeskedni, de velük nem kell törődni.

2019. szept. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha csak a kolesz a gáz, akkor próbáld magad átkérni másik kollégiumba vagy bérelj szobát.

Visszamenni akkor gáz, ha nagy mellénnyel hagytad ott a régi szakod, most meg visszakullogsz.

2019. szept. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gáz ez a helyzet. Komolyan ennyit ér az egész neked? Ez van ha boldog boldogtalant felvesznek az egyetemekre. Ha annyira fontos lenne neked a tanulás akkor dolgoznál vagy vennél fel diákhitelt és bérelnél szobát. Ösztöndíjat is adnak ha valaki jól tanul. Ez inkább ilyen 'mindent felad ami kicsi erőfeszítést is igényel' embertípusra vall, ami baromi hátrányos lesz munkavállalásnál is.
2019. szept. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A régit elvégzem,nem adok fel mindent
2019. szept. 11. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!