Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megkérdeznétek, hogy rajtatok...

Megkérdeznétek, hogy rajtatok nevetnek-e?

Figyelt kérdés

Szituáció bármi lehet, de egy valóst írok. Kerékpározok, emelkedőre fel, majd le. Helyszín: elhagyott, majdnem üres parkoló, két srác nevet. Úgy érzed rajtad nevetnek, odamennél megkérdezni, nyíltan, egyenesen, hogy rajtad nevetnek-e? Vagy tovább pörögnél magadban, hogy rajtad nevetnek...

A másik kérdésem, szerintetek paranoiás vagyok? :D Vagy mással is előfordult már ilyesmi? 26 N


2021. márc. 17. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon félős vagyok, nem mernék odamenni. :)
2021. márc. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Régebben, amikor félénk voltam és önbizalomhiányos akkor igen. Amúgy a legtöbb esetben ilyenkor nem rajtad nevetnek, nem kell túlgondolni ezt. Tekerj nyugodtan tovább.
2021. márc. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mennék oda. Ez a gondolat a korodból adódik szerintem, ebben a fiatal felnőttkorban én is minden ilyesminél azt hittem, hogy nekem szól, rajtam nevetnek stb. Szerintem az ember valahogy meg akar felelni ilyenkor mindenkinek, és ezért képzeli be, hogy vele foglalkoznak. Valójában valószínűleg észre se vesznek.


Amúgy emlékszem ilyenre kb 20 éve történt, hogy két srác röhögött a villamosmegállóban, és annyira biztosra vettem, hogy rajtam, hogy odamentem és feldúltan kiosztottam őket. Így 2 évtized után már nem hiszem, hogy rajtam röhögnek, nagyon meg volták döbbenve hogy miről beszélek :D

2021. márc. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezutan mar tenyleg rajtad rohognenek.
2021. márc. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem kérdezném meg. Ha rajtam nevetnek akkor sincs semmi. Úgy lennék vele hogy az ő dolguk
2021. márc. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Velem nagyon sokáig volt ilyen,hogy úgy éreztem,rajtam röhögnek.

Pont a te korodban,úgyhogy ebben lehet valami,amit az egyik válaszoló írt.

Nem mennék oda (attól félnék,akkor még jobban röhögnének-most már tényleg rajtam).

Az évek során észrevétlen elmúlt ez,igaz röhögő embert is igen rég láttam.

2021. márc. 19. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!