Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy kis piackutatás! Milyen...

Egy kis piackutatás! Milyen dolgokat vásároltok szivesen a kedvenc filmeitekhez/sorozatotokhoz/animéitekhez kapcsolódóan?

Figyelt kérdés

Ugy gondoltam belekezdenék egy ilyen jellegű vállalkozást, grafikushoz méltó izléses termékekkel.

Persze csak ha van rá igény, nagy létszámban.


2021. márc. 17. 20:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyet.
2021. márc. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Semmilyet, és most sokan inkább visszafogják a költekezést, az ilyen csak hobbira szakosodott webshopok sorra mennek tönkre és szabadulnak meg az árukészlettől.
2021. márc. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nagyon kevés olyan dolog van, amire költök ezzel kapcsolatban, nem vagyok ilyen nagy műkincsgyűjtő. Általában olyan dolgok érdekelnének, amik hasznosak és nem állnak a polcon és fogják a port pl: bögre, pizsama, póló, zokni, könyvjelző, ilyesmik.

Van egy Harry Potter plüssöm, de az kivételes :D

2021. márc. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyet én se.
2021. márc. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Tinik csak vesznek,nem?

Gondoltam ruházatokra, csak azt nem igazán én csinálom. Az nem olyan. Az animések körébe népszerű a kulcstartók, kitüző én meg gondoltam falmatricára.

De persze akkor marad a hasznos cuccok, ha arra van igény.

2021. márc. 18. 07:13
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kulcstartóra, kitűzőre gondoltál? Hogy nézne ki, mi lenne rajta?
2021. márc. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Tiniknek még annyi jövedelmük sincs, mint egy aktív dolgozó felnőttnek.
2021. márc. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nincs de a szüleik adnak. A vállalkozóknak jól jön, a szülnek kevésbé szerencsés, de azt vettem észre h még a szegényebb családokból is a gyerek elmegy vásárolni ilyen dolgokat.


#6 amilyet szeretnél, ha vennél ilyet. De ez olyan kis apróság so ha jól megy az üzlet, be tehetek a csomagba ilyet. De van a sakurazaka az olyan animés/kpopos bolt. Na annak a stílusa nagyon nem tetszik. Kicsi a közösség megértem nem telik nagyobbra, de talán ha adnának a termék kinézetére akkor több vevőjük lenne. Nekem kissé mocskos hatást kell mikor ránézek egy-egy árujukra. (Sry a kifejezésért)

2021. márc. 18. 07:56
 9/19 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi erre itthon a fizetőképes kereslet,én biztos nem fognék bele mert nulla haszon jönne ki belőle...
2021. márc. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem csak tinik, sok ember vesz ilyeneket, illetve a gyerekek is szeretik, én ha veszek is inkább tényleg olyat, aminek látom is értelmét.

Ráadásul az ilyen "merch" cuccok ajándéktárgyaknak is jók, egymásnak hamarabb megveszik az emberek az ilyesmit a tapasztalatom szerint.

A legtöbb ilyesmit én is ajándékba kaptam.

2021. márc. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!